Навигация по записям

Підсумки обласного конкурсу «Великодня писанка».

 

   10 квітня 2014 року відбулось визначення переможців другого обласного конкурсу дитячої творчості «Великодня писанка».  

 

За підсумками роботи журі переможцями за номінаціями визнані:

 

Традиційна писанка

 

У віковій групі до 9 років  —  переможців нема.

 

У віковій групі 10-12 років:
Колодезна Дарина, Височанська ДШМ — Лауреат І ст.
Коденко Єлизавета, Валківська ДШМ — Лауреат ІІ ст.

 

У віковій групі 13-16 років:
Жовта Олександра, Харківський ОПДЮТ — Лауреат І ст.
Деркач Марія, Валківська ДШМ — Лауреат ІІ ст.
Вернигора Ангеліна, Валківська ДШМ — Лауреат ІІ ст.
Гребеннік Альона, Валківська ДШМ — Лауреат ІІІ ст.
Матєвосянц Аделіна, Харківський ОПДЮТ — Лауреат ІІІ ст.

 

Писанка-квілінг

 

У віковій групі до 9 років:
Щербина Аліна, клуб «Зубарева 33» — Лауреат І ст.
Зикова Аліса, клуб «Зубарева33» — Лауреат ІІ ст.
Масленнікова Марина, клуб «Зубарева 33» — Лауреат ІІ ст.
Понкратова Поліна, клуб «Зубарева 33» — Лауреат ІІІ ст.
Мошура Анастасія, клуб «Зубарева 33» — Лауреат ІІІ ст.

 

У віковій групі 10-12 років:
Максименко Дар’я, Комсомольська ДМШ — Лауреат І ст.
Базлова Анастасія, Лозівська ДХШ — Лауреат ІІ ст.
Лукій Анастасія, Комсомольська ДМШ — Лауреат ІІІ ст.

 

У віковій групі 13-16 років;
Лауреати І та ІІ ст. — не визначені.
Градова Дарина, клуб «Зубарева 33» — Лауреат ІІІ ст.

 

Лялька-мотанка

 

У віковій групі до 9 років:
Мезенцева Анастасія, Будянська ДШНМ — Лауреат І ст.
Базій Майя, Нововодолазька ДШМ — Лауреат ІІ ст.
Бережна Катерина, Нововодолазька ДШМ — Лауреат ІІ ст.
Морозова Катерина, клуб «Зубарева 33» — Лауреат ІІІ ст.
Ротмистренко Станіслава, клуб «Зубарева 33 — Лауреат ІІІ ст.
Левченко Вікторія, клуб «Зубарева 33» — Лауреат ІІІ ст.

 

У віковій групі 10-12 років:
Кондрацька Олександра, Валківська ДШМ — Лауреат І ст.
Осипович Софія, Будянська ДШНМ — Лауреат ІІ ст.
Шило Софія, Валківська ДШМ — Лауреат ІІІ ст.
Акімова Тетяна, Нововодолазька ДШМ — Лауреат ІІІ ст.
Ларіонова Анастасія, клуб «Зубарева 33» — Лауреат ІІІ ст.

 

У віковій групі 13-16 років:
Якименко Тетяна, Валківська ДШМ — Лауреат І ст.
Усань Юлія, Валківська ДШМ — Лауреат І ст.
Дараган Еліна, Валківська ДШМ — Лауреат ІІ ст.
Марченко Анна, ДШМ №5 ім. І.Дунаєвського — Лауреат ІІ ст.
Ачкасова Ольга, клуб «Зубарева 33» — Лауреат ІІІ ст.
Адамська Анастасія, Валківська ДШМ — Лауреат ІІІ ст.

 

Витинанка

 

У віковій групі до 9 років:
Супрун Марія, клуб «Зубарева 33» — Лауреат І ст.
Семенова Софія, клуб «Зубарева 33» — Лауреат ІІ ст.
Рафікові Орина, клуб «Зубарева 33» — Лауреат ІІІ ст.

 

У віковій групі 10-12 років:
Гавриленко Анна, Лозівська ДШМ №1 — Лауреат І ст.
Пелепець Дарина, клуб «Зубарева 33» — Лауреат ІІІ ст.

 

У віковій групі 13-16 років:

Ульянова Катерина, Кегичівська ДМШ — Лауреат І ст.
Якименко Тетяна — Валківська ДШМ — Лауреат ІІ ст.

 

Композиція, панно

(загальна кількість переможців)

 

Осипович Софія, Мезенцева Анастасія, Будянська ДШНМ

— Лауреат І ст.
Кучмасова Катерина, клуб «Зубарева 33» — Лауреат ІІ ст.
Сальник Оксана, Лозівська ДХШ — Лауреат ІІІ ст.
Гончарова Єлизавета, Чугуївська ДХШ ім. І.Рєпіна

— Лауреат ІІІ ст.

Бойко Марія, Красноградська ДШЕВ — Лауреат ІІІ ст.

 

Батік, гобелен

 

Білянська Єлизавета, ДХШ №2 ім.П.Левченка — Лауреат І ст.
Ярова Віра, ДХШ №2 ім. П.Левченка — Лауреат ІІ ст.
Шабрамова Таісія, ДХШ №2 ім. П.Левченка — Лауреат ІІ ст.
Черпак Анастасія, Первомайська ДШМ — Лауреат ІІІ ст.
Арькова Людмила, Первомайська ДШМ — Лауреат ІІІ ст.

 

Бісерні писанки

 

Трифонов Тарас, ЦДЮТ №3 — Лауреат І ст.
Глебова Аліна, Красноградська ДШЕВ — Лауреат ІІ ст.
Шептун Яна, ЦДЮТ №3 — Лауреат ІІІ ст.

 

Вироби Великодньої тематики

 

Біяр Ніка, Валківська ДШМ — Лауреат І ст.
Трещова Ольга, Красноградська ДШЕВ — Лауреат ІІ ст.
Сліпченко Анастасія, Красноградська ДШЕВ — Лауреат ІІ ст.
Посох Срфія, Красноградська ДШЕВ — Лауреат ІІІ ст.
Бойко Марія, Красноградська ДШЕВ — Лауреат ІІІ ст.

 

   Підведення підсумків та нагородження переможців відбудеться на урочистому відкритті Обласної підсумкової виставці образотворчого мистецтва учнів шкіл естетичного мистецтва «Надія Слобожанщини».