Навигация по записям

Переможці фортепіанного фестивалю — конкурсу

09 лютого 2015

foto_cherni

 

 

 

ВІТАЄМО

 

переможців

Обласного фортепіанного

фестивалю — конкурсу
«Карл Черні. Не тільки етюди…»

 

 

 

МОЛОДША ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

 

І місце – Білицька Олександра, Харківська ДМШ № 9 ім.В.Сокальського, викладач Александрова І. Є.
І місце – Путілін Єгор, Харківська ДМШ № 9 ім.В.Сокальського,
викладач Ушакова О.І.
ІІ місце – Зайцева Анна, Південноміська ДМШ, викладач Звегінцова М. П.
ІІ місце – Слива Вікторія, Куп’янська ДМШ № 2,

викладач Бондаревич О.А.
ІІ місце – Ульянова Златослава, Лозівська ДШМ №1,

викладач Снігуренко В.І.

ІІІ місце – Захарова Софія, Харківська ДМШ № 6 ім. М.Лисенка,
викладач Степанова Н.С.

ІІІ місце – Лавріненко Юлія, Харківська ДМШ № 15 ім. В.Моцарта,
викладач Тімонова М.О.

ІІІ місце – Саннікова Дар’я, Харківська ДМШ № 15 ім. В.Моцарта,
викладач Рябова Л.С.

ІІІ місце – Сергєєнкова Марія, Харківська ДШМ № 2 ім. П.Чайковського,
викладач Аршанська А.Я.

ІІІ місце – Талеб Задех Евеліна, Харківська ДМШ № 9 ім. В.Сокальського
викладач Нетецька О.Ю.

ІІІ місце – Черкашина Євгенія, Харківська ДМШ № 14,

викладач Безугла С.С.

 

ДИПЛОМИ

Бітна Мар’яна, Харківська ДМШ № 1 ім. Л.Бетховена,викладач Самойленко В.Б
Галайда  Аліса, Харківська ДМШ № 15 ім. В.Моцарта,

викладач Маральова О.Л.
Дмітрікова Анна, Харківська ДМШ № 5 ім. М.Римського – Корсакова,
викладач Дзялик А.М.
Каменєва  Марія, Харківська ДМШ № 10,викладач Славинська Р.В.
Коваленко  Єлизавета, Харківська ДМШ № 12 ім. К.Шульженко,
викладач Ільїнська Тетяна Миколаївна
Лаврик  Дар’я, Харківська ДМШ № 15 ім. В.Моцарта,

викладач Козлова Л.О.
Логвін  Максим, Харківська ДМШ № 8 ім. П.Гайдамаки, викладач Сидоренко І.І.
Малащук  Ярослава, Харківська ДМШ № 5 ім. М.Римського-Корсакова,
викладач Костерецька Л.І.
Охапкіна Анастасія,  Харківська ДМШ № 12  ім. К.Шульженко,
викладач Асланова О.Л.
Плотнік Марія, Височанська ДШМ, викладач Окезіє Л.О.

 

ДИПЛОМ «НАДІЯ»

Таран  Марта, Височанська ДШМ, викладач Федотова Т.В.

 

СЕРЕДНЯ ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

І місце – Габрук  Анна, Харківська ДМШ № 9 ім. В.Сокальського,
викладач Кушніренко В.Б.
І місце – Говтва  Єва,  Харківська ДМШ №12 ім.К.Шульженко,
викладач Деменкова Н.С.

І місце – Костіна  Анастасія, Південноміська ДМШ,

викладач Телятник С.В.

ІІ місце – Сіпко  Діана, Харківська ДМШ № 15 ім. В.Моцарта,
викладач Цигічко Д.В.

ІІ місце – Черниченко  Денис, Харківська дитяча хорова школа,
викладач Вертяєва Ж.М.
ІІІ місце – Кривець Олександр, Харківська ДМШ № 15 ім. В.Моцарта,
викладач Введенська Т.О.

ІІІ місце – Підпружніков  Нікіта, Харківська ДМШ № 9 ім. В.Сокальського,
викладач Демиденко Т.П.

ІІІ місце – Сушков  Ігор, Харківська ДМШ №13 ім. М.Коляди,
викладач Єсіна І.Б.

 

ДИПЛОМИ

Діденко  Вікторія, Лозівська ДШМ № 1, викладач Загребельна А.П.
Зацаринна Софія, Лозівська ДШМ № 1, викладач Боровик Л.П.
Іванчук  Марія, Харківська ДМШ № 5 ім. М.Римського-Корсакова,
викладач Васильєва Л.І.
Коваль  Кирило, Харківська ДМШ № 13 ім. М.Коляди,

викладач Дорошенко Л.К.
Кравченко  Віталій, Харківська ДШМ № 3, викладач Логвінова В.С.
Лободзінська  Таїсія, Харківська ДМШ № 10, викладач Чакальян О.Е.
Мірзоєва Мірбану, Харківська ДМШ № 9 ім. В.Сокальського,
викладач Кушніренко В.Б.
Новосадова  Анна, Близнюківська ДМШ, викладач Шабуліна О.В.
Остапенко  Вікторія, Чугуївська ДМШ, викладач Ушакова І.О.
Педорченкао Дмитро, Богодухівська ДМШ, викладач Ярова І.І.
Понкратова  Ліліана, Ізюмська ДМШ, викладач Шевченко Г.І.
Панченко  Михайло, Харківська ДМШ № 8 ім. П.Гайдамаки,
викладач Графов  М.О.
Руль  Анастасія, Харківська ДМШ № 13 ім. М.Коляди, викладач Колеснікова М.О.
Солонінкіна  Ірина, Харківська ДМШ № 9 ім. В.Сокальського,
викладач Кушніренко В.Б.
Текелемаріам  Анжеліка, Харківська ДМШ № 15 ім. В.Моцарта,
викладач Казаковська Л.М.
Фатьянов  Руслан, Харківська ДМШ № 13  ім. М.Коляди,
викладач Максімова Н.Д.
Хачатрян  Ганна, Харківська ДМШ № 7 ім. М.Мусоргського,
викладач Лижник І.О.
Щербак  Олексій, Харківська ДМШ №12 ім.К.Шульженко,
викладач Бутирська Н.Є.

 

ДИПЛОМ «НАДІЯ»

Баздирєва  Марина, Харківська ДМШ № 6 ім. М.Лисенка, викладач Степанова Н.С.

 

СТАРША ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

І місце – Курилко  Катерина, Харківська СШ «Ліцей мистецтв №133»,
викладач Решетова І.І.
ІІ місце – Тареліна  Наталія, Харківська ДМШ № 9 ім. В.Сокальського,
викладач Нетецька О.Ю.
ІІ місце – Яценко  Дар’їя, Чугуївська ДМШ, викладач Губенко О.Г.,
ІІІ місце – Петрова Марія, Харківська СШ «Ліцей мистецтв №133»,
викладач Рябова Л.С.

 

ДИПЛОМИ

Голованова  Анна, Ватутинська ДМШ, викладач Доброхотова Н.К.
Липкіна  Анна, Лозівська ДМШ, викладач Рибалка А.О.
Моісеєнко  Роман, Харківська ДШМ № 4 ім. М.Леонтовича,
викладач Колесник І.В.
Салюкова Аліна, Харківська ДМШ № 11, викладач Салюкова Г.Ю.

 

Заключний концерт та нагородження переможців відбудеться 21 лютого о 18.00 у Великій залі університету мистецтв.