Навигация по записям

Підсумки олімпіади з історії образотворчого мистецтва

ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ ОБЛАСНОЇ ОЛІМПІАДИ

З ІСТОРІЇ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА!

 

IMG_0892-min   За підсумками проведення 28 березня 2015 року обласної Олімпіади з історії  образотворчого мистецтва рейтинг учасників:

 

ЛАУРЕАТИ

 

1. Кривонос Євангеліна, ДШМ №4 ім. М.Леонтовича — 98 б.  І ст.
2. Дубинка Наталія, ДШМ №4 ім. М.Леонтовича — 97 б.  І ст.
3. Іващенко Анжела, ДШМ №4 ім. М.Леонтовича — 92 б.  ІІ ст.
4. Андрієнко Марія, ДХШ №1  ім. І.Рєпіна —  89 б.  ІІІ ст.
5. Петрова Наталія, ДХШ №1  ім. І.Рєпіна —  88 б.  ІІІ ст.

 

ДИПЛОМАНТИ

 

6. Левадна Аліса, ДМШ №8 ім. П.Гайдамаки — 86 б.
7. Крикун Анна, Шевченківська ДМШ — 86 б.
8. Мартиненко Дмитро, Комсомольська ДМШ — 86 б.
9. Волинська Ярослава, ДМШ №4 ім. М.Леонтовича — 85 б.
10.  Просандєєва Єлизавета, ДХШ №1 ім. І.Рєпіна — 84 б.
11.  Сорока Катерина, ДХШ №1 ім. І.Рєпіна — 83 б.
12.  Лахман Олеся, Височанська ДШМ — 82 б.
13.  Бородченко Валерія, ДХШ №1 ім. І.Рєпіна — 81 б.
14.   Грида Вероніка, Шевченківська ДМШ — 79 б.

 


 

15.  Золотарьова Наталія, ліцей мистецтв № 133 — 78 б.
16.  Польща Мілана, Барвінківська ДМШ, — 78 б.
17.  Сорока Катерина, ДХШ №1 ім. І.Рєпіна — 78 б.
18.  Булашова Софія, Ізюмська ДХШ ім. С.Васильківського — 78б.
19.  Бишинська Анастасія, ДХШ №2 ім. П.Левченка — 78 б.
20.  Єпанешнікова Поліна, ДШМ №3 — 77 б.
21.  Лук’яненко Анастасія, ДМШ №5 ім. Рим.-Корсакова — 77 б.
22.  Расторгуєва Наталія, ДШМ смт. Нова Водолага — 75 б.
23.  Шапаренко Олена, ДМШ №5 ім. Рим.-Корсакова — 74 б.
24.  Паремоненко Юлія, ліцей мистецтв № 133 — 74 б.
25.  Терещенко Артем, Комсомольська ДМШ — 73б.
26.  Даниленко Тетяна, Шевченківська ДМШ — 72 б.
27.  Тарануха Анастасія, ДШМ №4 ім. М.Леонтовича — 72 б.
28.  Байдіна Дар’я, Височанська ДШМ — 70 б.
29.  Харчинська Тетяна, Барвінківська ДМШ — 69 б.
30. Дурнєва Зоряна, Лозівська ДХШ — 68 б.
31.  Мяснікова Наталія, ДШМ №3 — 68 б.
32. Фесенко Валерія, Барвінківська ДМШ — 67 б.
33.  Гончарова Єлизавета Чугуївська ДХШ ім. І.Рєпіна — 66 б.

34.  Шевченко Оксана, Ізюмська ДХШ ім. С.Васильківського — 65 б.
35.  Кривородько Маргарита, Лозівська ДХШ — 64 б.
36.  Шевченко Денис, Валківська ДШМ — 62 б.
37.  Тарасова Катерина, Чугуївська ДХШ ім. І.Рєпіна — 57 б.
38.  Болотова Анна, ДХШ №2 ім. П.Левченка —  57 б.
39.  Безкоровайна Катерина, Південноміська ДХШ — 54 б.
40.  Лещенко Софія, ДХШ №2 ім.П.Левченка — 49 б.
41.  Оснадчук Анастасія, Височанська ДШМ — 35 б.

 

    Вітаємо переможців та запрошуємо всіх учасників заходу до урочистого підведення підсумків та нагородження переможців, яке відбудеться 03 квітня о 15 годині у приміщенні міської спеціалізованої бібліотеки ім. К.Станіславського (м. Наукова, пров. Інженерний 1-А).