Навигация по записям

Номінація “Народні інструменти” (ансамблі)

V Дельфійські ігри Слобожанщини «Надія.Молодість.Талант.»

 

ПЕРЕМОЖЦІ IMG_3600

 Номінація “НАРОДНІ ІНСТРУМЕНТИ” (ансамблі) 

Ансамблі великого складу

 

Золотий кубок

 

Ансамбль народних інструментів — ДМШ №14, викладачі Кущ Людмила Григорівна, Кущ Віктор Леонідович

 

Срібний кубок

 

Ансамбль народних інструментів “Слобожанські візерунки” — ДМШ№13 ім. М.Т.Коляди, викладач Пігар Юлія Юріївна, концертмейстер Калініченко Олександр Вікторович
Ансамбль бандуристів “Новоселівські дзвіночки” — ДШМ №2  ім. П.Чайковського, викладач Гогунська Зінаіда Вікторівна

 

Бронзовий кубок

 

Ансамбль бандуристів “Сонечко” – Люботинська ДМШ  викладач Івахненко Вікторія Яківна
Ансамбль гітаристів “Fiesta” — ДМШ №1 ім. Л.Бетховена викладач Мартинюк Алла Миколаївна
Ансамбль народних інструментів — Лозівська ДШМ №1 керівник: Полторак Наталія Олександрівна

 

Диплом

Зразковий ансамбль народних інструментів “Весняночка” (старша група) — Комсомольська ДМШ, викладач Шабанова Таїсія Олександрівна
Ансамбль гітаристів — Малоданилівська ДМШ ім. Г.Хоткевича, викладач Жигайло Євген Дмитрович

Ансамблі малого складу

 

Золотий кубок

 

Ансамбль домристів «Веселка» — ДШМ №2 ім. П.І. Чайковського, викладач  Ємельяненко Лариса Леонідівна, концертмейстер: Нечагіна Вікторія Олександрівна

 

Золота медаль

 

«Слобожанська файта» Інструментальне тріо —  ДМШ №9 ім. В. Сокальського, викладачі Юрченко Ольга Петрівна, Барсукова Ольга Олександрівна, Касап Ольга Василівна, концертмейстер: Грічанок Сона Ельмартівна
Тріо цимбалістів — ДШМ №4 ім. М.Д. Леонтовича, викладач Лебединська Оксана Іванівна, концертмейстер Радіна Тамара Робертівна
Дует баяністів — ДМШ №14, викладач Кущ Людмила Григорівна

 

Срібний кубок

 

Ансамбль балалаєчників — ДМШ №9 ім. В. Сокальського, викладач Булгаков Євген Сергійович, концертмейстер: Голенко Ольга Олександрівна

 

Срібна медаль

 

Ансамбль бандуристів «Вишиваночка» — Люботинська ДМШ, викладач Івахненко Вікторія Яківна
Дует баяністів  – ДМШ №15 ім. В.А.Моцарта, викладач Садовська Лілія Володимирівна
Тріо  акордеоністів – ДШМ №4 ім. М.Д.Леонтовича, викладач Мачинська Ірина Іванівна
Дует  гітаристів  – ДМШ №6 ім. М.В.Лисенка, викладач Зубченко Вікторія Петрівна

Тріо гітаристів «Лєго» — Південноміська ДМШ, викладач Хмельницька Галина Дмитрівна

 

Бронзовий кубок

 

Ансамбль баяністів  —    ДШМ №6, викладач Дяченко Юрій  Станіславович

 

 

Бронзова медаль

 

Квартет домристів — ДШМ №4 ім. М.Д. Леонтовича, викладач Маруніч Тетяна Михайлівна, концертмейстер: Грищенко Наталія Юріївна
Квартет акордеоністів — ДМШ №5  ім. Римського-Корсакова, керівник: Семененко Тетяна Вільгельмівна
Дует баяністів «Рондо» — Дергачівська ДМШ, викладач Бондаренко Ніна Ісааківна

 

Диплом

 

Дует бандуристок — ДШМ № 5 ім. І.О.Дунаєвського, викладач Ляшенко Марина Анатоліївна, концертмейстер: Самченко Тетяна Володимирівна
Дует акордеоністів – Ізюмська ДМШ, викладач Копил Руслан Олександрович
Дует гітаристів  — Ізюмська ДМШ, викладач Іванов Сергій Олегович
Дует баяністів  – ДМШ №9 ім. В. Сокальського, викладач Садовська Лілія Володимирівна
Ансамбль баяністів та акордеоністів — ДМШ №8 ім. П.Д. Гайдамаки, викладач Подоліч Світлана Іванівна, концертмейстер: Подоліч Світлана Іванівна
Тріо акордеоністів — Лозівська ДШМ №1, викладач Веремчук Наталія Леонідівна
Тріо гітаристів — ДМШ №14, викладачі: Белозерова І. І., Животченко В. П.
Інструментальне  тріо — ДМШ №10,  викладач Лазарева Ганна Дмитрівна
Квартет гітаристів — ДМШ №13 ім. М.Т. Коляди, викладачі Алейнікова Ганна Миколаївна, Єфімова Наталія Володимирівна.
Квартет гітаристів — ДМШ №15 ім. В.А. Моцарта, керівник: Щербак Ірина Володимирівна
Ансамбль гітаристів — ДМШ №9 ім. В. Сокальського, викладачі Червинський Ілля Олегович, Гребень Вікторія Андріївна, Палагіна Олена Вікторівна, Волошина Олександра Миколаївна
Ансамбль гітаристів — ДМШ №5, ім. Римського-Корсакова, керівник Савенко Ольга Олексіївна
Ансамбль домристів — ДМШ№8 ім. П.Д.Гайдамаки, керівник: Михайлова Олена Анатоліївна, концертмейстер Ламзюк Ганна Михайлівна