Навигация по записям

Переможці конкурсу

25 листопада 2015

rose_23 

Вітаємо переможців обласного конкурсу юних виконавців на народних інструментах (балалайка, бандура, домра, цимбали)

 

Молодша вікова група:

 

Лауреат І ступенюГлібова Єлизавета /цимбали/,  ДШМ №4 ім. М.Д. Леонтовича, викладач  Лебединська Оксана Іванівна, концертмейстер Харенко Аліна Олексіївна 
Лауреат І ступенюПервякова Анастасія /бандура/, ДШМ №2 ім.П.І.Чайковського, викладач Миронко-Очерет Зінаїда Вікторівна
Лауреат І ступеню  — Мар’єнкова Мар’я /домра/, ДМШ №12 ім.К.І.Шульженко, викладач Губко Ольга Миколаївна, концертмейстер Давидова Ірина Геннадіївна
Лауреат І ступеню  — Шерстобітов Єгор /домра/, ХСШ №133 “Ліцей мистецтв”, викладач Мартинюк Алла Миколаївна, концертмейстер Стаценко Ольга Василівна
Лауреат І ступеню — Голтуренко Олександр /балалайка/, ДМШ №1 ім.Л.Бетховена, викладач Барсуков Антон Ігоревич, концертмейстер Сумцова Ірина Олександрівна

 

Лауреат ІІ ступенюГузь Уляна /цимбали/, ДМШ №9 ім.В.І.Сокальського, викладач Юрченко Ольга Петрівна, концертмейстер Грічанок Сона Ельмартівна
Лауреат ІІ ступенюАврамець Евеліна /бандура/,  ДМШ №13 ім.М.Т.Коляди, викладач Коновалова Алла Іванівна, концертмейстер Фіщенко Маріанна Олександрівна

Лауреат ІІ ступенюМаксимовська Аліна /бандура/, ДМШ №5 ім.М.Римського-Корсакова Черниш Аліна Володимирівна, концертмейстер Пальваль Ірина Вікторівна
Лауреат ІІ ступенюДзюба Данило /домра/, ДШМ №2 ім.П.І.Чайковського, викладач Ємельяненко Лариса Леонідівна, концертмейстер Нечагіна Вікторія Олександрівна
Лауреат ІІ ступенюЗавгородня Світлана /домра/, ХСШ №133 “Ліцей мистецтв”, викладач Мартинюк Алла Миколаївна, концертмейстер Стаценко Ольга Василівна
Лауреат ІІ ступенюСіліна Уляна /домра/, ДМШ№ 9 ім.В.І.Сокальського, викладач Касап Ольга Василівна, концертмейстер Перетяга Наталія Захарівна
Лауреат ІІ ступенюКоваленко Назар /балалайка/, ДМШ №12 ім.К.І.Шульженко, викладач Страшок Михайло Іванович, концертмейстер Єфімова Тетяна Борисівна
Лауреат ІІ ступенюКоробов Михайло /балалайка/, ДМШ №9 ім.В.І.Сокальського, викладач Булгаков Євген Сергійович, концертмейстер Голенко Ольга Олександрівна

 

Лауреат ІІІ ступенюФоміна Юлія /цимбали/, ДМШ №9 ім.В.І.Сокальського, викладач Юрченко Ольга Петрівна, концертмейстер Грічанок Сона Ельмартівна
Лауреат ІІІ ступенюІщук Катерина /бандура/, ДМШ №9 ім.В.І.Сокальського, викладач Барсукова Ольга Олександрівна
Лауреат ІІІ ступеню Голоборда Іван /домра/, ДМШ №13 ім.М.Т.Коляди, викладач Завер Ольга Анатоліївна, концертмейстер Фіщенко Маріанна Олександрівна
Лауреат ІІІ ступенюДаценко Данило/балалайка/, ДМШ №10, викладач Жуков Василь Павлович, концертмейстер Фіщенко Маріанна Олександрівна

 

ДипломантБабак Назарій /цимбали/, Комсомольська ДМШ, викладач Шабанова  Таісія Олександрівна, концертмейстер Юр’єва Вікторія Сергіївна

 

Середня вікова група:

 

Гран–пріПрокудін Тарас /балалайка/, ДМШ №1 ім.Л.Бетховена, викладач Барсуков Антон Ігоревич, концертмейстер Сумцова Ірина Олександрівна

Лауреат І ступенюСереда Анна /цимбали/, ДШМ №2 ім.П.І.Чайковського, викладач Баришевська Алла Іванівна, концертмейстер Нечагіна Вікторія Олександрівна
Лауреат І ступенюЄщенко Юлія /домра/, ДМШ №13 ім.М.Т.Коляди, викладач Пігар Юлія Юріївна, концертмейстер Фіщенко Маріанна Олександрівна

 

Лауреат ІІ ступенюІвоніна Вероніка /цимбали/, ДМШ №12 ім. К.І. Шульженко, викладач Кужба Михайло Дмитрович, концертмейстер Соляников Владислав Володимирович
Лауреат ІІ ступенюАршава Олена /бандура/, Люботинська ДМШ, викладач Івахненко Вікторія Яківна, концертмейстер Блезінцова Вікторія Олександрівна
Лауреат ІІ ступенюТкач Ольга /бандура/, ДШМ №2 ім. П.І. Чайковського, викладач Миронко-Очерет Зінаїда Вікторівна
Лауреат ІІ ступенюШевченко Анастасія /домра/, ДШМ №2 ім. П.І. Чайковського, викладач Ємельяненко Лариса Леонідівна, концертмейстер Нечагіна Вікторія Олександрівна

 

Лауреат ІІІ ступенюРусіна Анна  /цимбали/, ДШМ №3, викладач Попович Марія Сергіївна, концертмейстер Ігнатенко Олена Олександрівна
Лауреат ІІІ ступенюКниш Іван /домра/, ДШМ №4 ім. М.Д. Леонтовича, викладач МарунічТетяна Михайлівна, концертмейстер Грищенко Наталія Юріївна
Лауреат ІІІ ступенюГросс Андрій /балалайка/, ДМШ №9 ім. В.І. Сокальського, викладач Булгаков Євген Сергійович, концертмейстер Голенко Ольга Олександрівна
Лауреат ІІІ ступенюМакаренко Костянтин /балалайка/, ДМШ №9 ім. В.І. Сокальського, викладач Булгаков Євген Сергійович, концертмейстер Голенко Ольга Олександрівна
ДипломантПомазан Юлія /домра/, Близнюківська ДМШ, викладач Корж Олександра Сергіївна, концертмейстер Шабуліна Ольга Веніамінівна

 

Старша вікова група:

 

Гран –прі —  Платонова Анастасія /домра/, ДМШ №12 ім.К.І.Шульженко, викладач Костенко Наталія Євгеніївна, концертмейстер Міленіна Тетяна Вікторівна

 

Лауреат II ступенюЕль Малкі Ілона /бандура/, ДШМ №5 ім. І.О. Дунаєвського, викладач Ляшенко Марина Анатоліївна, концертмейстер Самченко Тетяна Володимирівна
Лауреат ІІ ступенюТухтаров Тимур /балалайка/, ДМШ №12 ім. К.І. Шульженко, викладач Страшок Михайло Іванович, концертмейстер Єфімова Тетяна Борисівна

 

Лауреат ІІІ ступенюБичковська Єлизавета /бандура/, ДШМ №3, викладач Демченко Марія Миколаївна
Лауреат ІІІ ступенюКулієва Катерина /домра/, ДМШ №12 ім. К.І. Шульженко, викладач Губко Ольга Миколаївна, концертмейстер Давидова Ірина Геннадіївна
Лауреат ІІІ ступеню Нагорний Іван /балалайка/, Лозівська ДШМ №1, викладач Шипичук Ольга Валентинівна, концертмейстер Боровик Людмила Павлівна
Лауреат ІІІ ступенюРябушко Іван /балалайка/, ДМШ №7 ім. М.П. Мусогорського, викладач Прихно Тетяна Василівна, концертмейстер Суховій Юлія Василівна