Навигация по записям

Переможці обласного конкурсу технічної майстерності

08 грудня 2015

Вітаємо переможців обласного конкурсу технічної майстерності  юних скрипалів та віолончелістів

“Граємо віртуозно”

 

zirki Молодша вікова група:

Лауреат І ступенюВолкова Аліна,  ДМШ №13 ім.М.Т.Коляди, викладач Малка Світлана Олександрівна, концертмейстер Фіщенко Маріанна Олександрівна
Лауреат ІІ ступенюГордєєва Дар’я, ДМШ №9 ім.В.І.Сокальського, викладач Міщенко Вікторія Анатоліївна, концертмейстер Кулакова Ірина Миколаївна
Лауреат ІІІ ступенюЛитовченко Арсен, ДШМ №3, викладач Якубовська Олександра Глібівна, концертмейстер Антонік Олена Миколаївна
Лауреат ІІІ ступенюРакша Надія, ДМШ №9 ім.В.І.Сокальського, викладач Вербицька Алла Вікторівна, концертмейстер Горностаєва Наталія Валентинівна
Лауреат ІІІ ступенюПастушина Аріна, ДМШ №5 ім. М.Римського-Корсакова, викладач Авагян Гаяне Едісонівна, концертмейстер Шапченко Тетяна Валентинівна
ДипломантАльохіна Катерина, ДМШ №9 ім.В.І.Сокальського, викладач Зозуля Олександра Іванівна, концертмейстер Греченко Ніна Йосипівна
ДипломантПольцева Софія, ДМШ №9 ім.В.І.Сокальського, викладач Міщенко Вікторія Анатоліївна, концертмейстер Кулакова Ірина Миколаївна
ДипломантПознянський Петро, ДМШ №6 ім.М.В.Лисенка, викладач Зуб Тетяна Степанівна, концертмейстер Нікулочкіна Марина Георгіївна
ДипломантШепельська Марія, ДМШ №9 ім.В.І.Сокальського,  викладач Міщенко Вікторія Анатоліївна, концертмейстер Кулакова Ірина Миколаївна
ДипломантЗикіна Вероніка, Зміївська ДМШ, викладач Андрєєва Оксана Іванівна, концертмейстер Солдатенко Оксана Олександрівна

 

Середня вікова група:

Гран – приТимофєєв Василь, ДМШ №1 ім. Л. Бетховена, викладач Свічкаренко Володимир Миколайович, концертмейстер Буцька Ліліана Євгеніївна
Лауреат І ступенюКлюшнікова Катерина, ДМШ №9 ім.В.І.Сокальського, викладач Онопрієнко Вероніка Володимирівна, концертмейстер Досужа Наталія Іванівна
Лауреат І ступенюБойченко Матвій, ДМШ №9 ім.В.І.Сокальського, викладач Діанова Алла Костянтинівна, концертмейстер Токарчук Людмила Олександрівна
Лауреат ІІ ступенюІншакова Дарина, ДМШ №13 ім.М.Т.Коляди, викладач Малка Світлана Олександрівна, концертмейстер Фіщенко Маріанна Олександрівна
Лауреат ІІ ступенюГриненко Анастасія, ДШМ №4 ім.М.Д.Леонтовича, викладач Боброва Єлизавета Федорівна, концертмейстер Глібова Наталія Валеріївна
Лауреат ІІІ ступенюАбрамян Ролан, ДМШ №9 ім.В.І.Сокальського, викладач Міщенко Вікторія Анатоліївна, концертмейстер Кулакова Ірина Миколаївна
ДипломантБагаєва Іліана, ДМШ №5 ім. М. Римського-Корсакова, викладач Амстібовська Наталія Євгеніївна концертмейстер Бурік Ірина Віталіївна
ДипломантНовоспаський Андрій, ДМШ №1 ім. Л. Бетховена, викладач Лебедєва Людмила Григорівна, концертмейстер Корольова Наталія Петрівна
ДипломантБондаренко Анастасія, ДМШ №12 ім. К. Шульженко, викладач Чернявська Мар’яна Василівна, концертмейстер Романова Мілена Олександрівна
ДипломантПопова Аделіна, ДШМ №3, викладач Якубовська Олена Глібівна, концертмейстер Антонік Олена Миколаївна
ДипломантЮщенко Марія, ДШМ №3, ДМШ №12 ім. К. Шульженко, викладач Шарапова Олена Миколаївна, концертмейстер Блага Вікторія Миколаївна

 

Старша вікова група:

Лауреат I ступенюМасалітін Володимир, ДМШ №13 ім.М.Т.Коляди, викладач Малка Світлана Олександрівна, концертмейстер Фіщенко Маріанна Олександрівна
Лауреат І ступенюСладкомедов Антон, ДМШ №9 ім.В.І.Сокальського, викладач Діанова Алла Костянтинівна, концертмейстер Токарчук Людмила Олександрівна
Лауреат ІІ ступенюМісакян Анна, ДМШ №9 ім.В.І.Сокальського, викладач Міщенко Вікторія Анатоліївна, концертмейстер Кулакова Ірина Миколаївна
Лауреат ІІ ступенюКучерява Тетяна, ДМШ №9 ім.В.І.Сокальського, викладач Міщенко Вікторія Анатоліївна, концертмейстер Кулакова Ірина Миколаївна
Лауреат ІІІ ступенюКонстантинова Єва, ДМШ №5 ім. М. Римського-Корсакова, викладач Діанова Алла Костянтинівна, концертмейстер Токарчук Людмила Олександрівна
Лауреат ІІІ ступенюКонстантинова Майя, ДМШ №5 ім. М. Римського-Корсакова, викладач Діанова Алла Костянтинівна, концертмейстер Токарчук Людмила Олександрівна
ДипломантКовальова Надія,  ДМШ №1 ім. Л. Бетховена, викладач Боржковська Тетяна Євгеніївна, концертмейстер Корольова Наталія Петрівна