Навигация по записям

Результати конкурсу юних на народних інструментах

12 березня 2016 року

2016_1Вітаємо переможців

(лауреатів та дипломантів молодшої,
середньої та старшої вікових груп)

 

Обласного конкурсу юних виконавців

на народних інструментах

(баян, акордеон)  

 

Молодша вікова група:

 

Гран – пріАлейніков Михайло, ДМШ №5 ім. М. Римського — Корсакова, викладач Майстренко Віктор Олександрович
Лауреат І ступенюКулаков Михайло, ДМШ №15 ім. В.А. Моцарта, викладач Садовська Лілія Володимирівна
Лауреат ІІ ступенюАлексєєв Тимур, ДШМ №4 ім. М.Д. Леонтовича, викладач Мачинська Ірина Іванівна
Лауреат ІІ ступенюКрохмаль Ілля, ДМШ №15 ім. В.А. Моцарта, викладач Кущ Людмила Григорівна
Лауреат ІІІ ступенюФрас Олег, ДШМ №4 ім. М.Д. Леонтовича, викладач Мачинська Ірина Іванівна
Лауреат ІІІ ступенюВодолагін Олександр, Комсомольська ДМШ, викладач Водолагіна Валентина Вікторівна
Лауреат ІІІ ступенюЧорна Ярослава, Чугуївська ДМШ, викладач Гонтаренко Олена Олексіївна
ДипломантГубка Володимир, ДМШ №9 ім. В.І. Сокальського, викладач Садовська Лілія Володимирівна
ДипломантЛисенко Софія, ДМШ №14, викладач Кущ Людмила Григорівна
ДипломантСтовба Даніїл, ДШМ №2 ім. П.І. Чайковського, викладач Верходуб Тетяна Петрівна
ДипломантЗахаренко Михайло, Люботинська ДМШ, викладач Ткаченко Микола Іванович
ДипломантЗахарченко Олексій, Панютинська ДМШ, викладач Гончарова Тетяна Анатоліївна
ДипломантКатриченко Георгій, Золочівська ДМШ, викладач Кочерга Ольга Яківна
ДипломантКлимчак Олексій, Лозівська ДШМ №1, викладач Полторак Наталія Олександрівна
Дипломант – Сова Владислав, Савинська ДМШ, викладач Свинарчук Тетяна Валентинівна

 

Середня вікова група:

 

Лауреат І ступенюКарабський Владислав, ДМШ №5 ім. М. Римського — Корсакова, викладач Плющенко Максим Юрійович
Лауреат І ступенюЛазарєв Данило, ДШМ №3, викладач Савченко Віталій Олександрович
Лауреат ІІ ступенюДоценко Дмитро, Богодухівська ДМШ ім. В. Т. Борисова, викладач Павленко Микола Олексійович
Лауреат ІІ ступенюМаточка Дар’я, ДШМ смт Нова Водолага, викладач Александренко Людмила Михайлівна
Лауреат ІІ ступенюПономарьова Діана, Куп’янська ДМШ №1, викладач Кухарський Анатолій Григорович
Лауреат ІІ ступенюЄвтушенко Богдан, ДМШ №11, викладач Біленко Валентина Григорівна
Лауреат ІІІ ступенюБезвесільний Михайло, ДШМ №6, викладач Дяченко Юрій Станіславович
Лауреат ІІІ ступенюВачаєв Роман, ДМШ №8 ім. П.Д. Гайдамаки, викладач Подоліч Світлана Іванівна
Лауреат ІІІ ступенюГреков Антон, ДМШ №1 ім. Л. Бетховена, викладач Іларіонов Сергій Вікторович
Лауреат ІІІ ступенюКрикун Андрій, ДМШ №8 ім. П.Д. Гайдамаки, викладач Подоліч Світлана Іванівна
Лауреат ІІІ ступенюШевченко Катерина, ДМШ №14, викладач Кущ Людмила Григорівна
Лауреат ІІІ ступенюМихальченко Ігор, Куп’янська ДМШ №1, викладач Костюченко Лілія Олексіївна
ДипломантГадлевський Федір, Лозівська ДШМ №1, викладач Полторак Наталія Олександрівна
ДипломантНемашкін Артур, 2-Іванівська ДМШ, викладач Савченко Віктор Олексійович
ДипломантБрусов Іван, ДШМ №4 ім. М.Д. Леонтовича, викладач Мачинська Ірина Іванівна

 

Старша вікова група:

 

Лауреат І ступенюНедвига Віктор, Лозівська ДМШ, викладач Сахновський Микола Валерійович
Лауреат І ступенюКущ Олексій, ДМШ №14, викладач Кущ Людмила Григорівна
Лауреат II ступенюКулаков Ілля, ДМШ №15 ім. В.А. Моцарта, викладач Садовська Лілія Володимирівна
Лауреат ІІІ ступенюЯкименко Максим, ДМШ №3 ім. М.В. Кармінського, викладач Роденко Олександр Єлисейович
ДипломантРижиков Костянтин, ДМШ №13 ім. М.Т. Коляди, викладач Данильченко В’ячеслав Володимирович
ДипломантТретяк Андрій, Ізюмська ДМШ, викладач Копил Руслан Олександрович
ДипломантЧигринець Артем, ДМШ №12 ім. К.І.Шульженко, викладач Нєвєров Сергій Володимирович