Навигация по записям

Результати обласного конкурсу юних вокалістів

21 березня 2016

buket_tulpanovВітаємо переможців

(лауреатів та дипломантів молодшої,

середньої та старшої вікових груп)

обласного конкурсу юних вокалістів

“ДЗВІНКИ ГОЛОСИ”

естрадний та академічний вокал

 

АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ:

 

Молодша вікова група

Гран – Прі – Носік Єлизавета, Ватутинська ДМШ, викладач Шевчук Ольга Ервинівна

 

Лауреат І ступеню – Бардакова Ніколь, ДМШ №10, викладач Глашкіна Яна Валентинівна
Лауреат І ступеню– Поперечний Олексій, ДМШ №15 ім. В.А. Моцарта, Волошина Тетяна Іванівна

 

Лауреат ІІ ступеню – Абраамян Наре, ДМШ №13 ім. М.Коляди, викладач Пересада Юлія Володимирівна
Лауреат ІІ ступеню – Забицький Денис, ДМШ №7 ім. М.Мусоргського, викладач Шевель Стелла Олексіївна
Лауреат ІІ ступеню – Савіна Олена, ДМШ №12 ім. К.Шульженко,  викладач Романовська Ангеліна Анатоліївна

 

Лауреат ІІІ ступеню – Осархімван Глорія, ХСШ №73, викладач Богословська Ірина Андріївна
Лауреат ІІІ ступеню – Сиромятникова Елеонора, ДМШ №10, викладач Дамріна Олена Володимирівна

 

Дипломант – Чумаченко Софія, ДШМ №2 ім. П.Чайковського , викладач Качуровська Тетяна Юріївна
Дипломант – Ситник Назар, ДМШ №10, викладач Медко Ксенія Валентинівна
Дипломант – Кондратюк Віолетта, ДМШ №5 ім.М.Римського-Корсакова, викладач Чистякова Ірина Анатоліївна
Дипломант – Пікулік Софія, Бабаївська ДМШ, викладач Трубчанінова Ірина Віталіївна
Дипломант – Петреченко Анна, Балаклійська ДМШ, викладач Вороная Юлія Миколаївна

 

Середня вікова група:

Лауреат І ступеню – Владимиров Валерій, ДМШ №5 ім. М. Римського- Корсакова, викладач Кабанець Людмила Сергіївна
Лауреат І ступеню – Тесленко-Пономаренко Євген, ДМШ №10, викладач Хуторська Анна Йосипівна

 

Лауреат ІІ ступеню – Погоріла Дар’я, Красноградська ДМШ , викладач Шарова Світлана Григорівна
Лауреат ІІ ступеню – Поляков Максим, Бабаївська ДМШ, викладач Трубчанінова Ірина Віталіївна

 

Лауреат ІІІ ступеню – Богодущенко Анна, ДМШ №11,  викладач Стратьєва Оксана Володимирівна
Лауреат ІІІ ступеню – Васюкова Марина, школа сучасних театрально-сценічних напрямів, викладач Кирилова Мар’яна Володимирівна
Лауреат ІІІ ступеню – Тетерятченко Катерина,  ДМШ №10, викладач Дамріна Олена Володимирівна
Лауреат ІІІ ступеню – Дугінов Микола, Височанська ДМШ , викладач Корнєва
Раїса Юріївна

 

Дипломант – Гейдаров Аршад, ДМШ №15 ім. В. Моцарта, викладач Маража Світлана Віталіївна
Дипломант – Козлова Катерина, ДМШ №15 ім. В. Моцарта, викладач Гусарчук Олена Іванівна
Дипломант – Петренко Катерина, ДМШ №3 ім. М.Кармінського, викладач Велика Олена Юріївна
Дипломант – Проценко Марія, ДМШ №13 ім. М.Коляди, викладач Ленівенко Ірина Іванівна

 

Старша вікова група:

Гран – Прі – Греченко Любов, ДМШ №9 ім.В.Сокальського, викладач Ілляш Аліна Миколаївна

 

Лауреат І ступеню – Белінський Андрій, ДШМ №4 ім.М.Леонтовича, викладач Сафонова Марина Аркадіївна
Лауреат І ступеню – Польща Едуард, ДМШ №15 ім. В.Моцарта, викладач Волошина Тетяна Іванівна

 

Лауреат II ступеню – Васкєс Валентина, ДМШ №3 ім. М.Кармінського, викладач Велика Олена Юріївна

Лауреат ІІ ступеню – Іванова Маргарита, Балаклійська ДМШ, викладач Вороная Юлія Миколаївна
Лауреат II ступеню – Саєнко Анастасія, ДМШ №9 ім. В.Сокальського, Фарафонова Ірина Кимівна

 

Лауреат ІІІ ступеню – Аржанова Анна,  ДМШ №9 ім.В.Сокальського, викладач Фарафонова Ірина Кимівна
Лауреат ІІІ ступеню – Марченко Юлія,  ДМШ №3 ім. М.Кармінського, викладач Велика Олена Юріївна
Лауреат ІІІ ступеню – Терещенко Діана,  ДМШ №12 ім. К.Шульженко, викладач Бєлоєнко Олена Василівна

 

Дипломант – Зінов`єв Костянтин, ДМШ №13 ім. М.Т. Коляди, викладач Бабкіна
Катерина Володимирівна
Дипломант – Кабакадзе Тамара, ДШМ №4 ім.М.Леонтовича, викладач Каушнян Яна Миколаївна
Дипломант – Міхно Анастасія, ХСШ №133 “Ліцей мистецтв”, викладач Безугла Катерина Василівна

Дипломант – Севідова Анастасія, ДШМ №4 ім. М.Леонтовича, викладач Сафонова Марина Аркадіївна,
Дипломант – Тищенко Катерина, ДМШ №11, викладач Стратьєва Оксана Володимирівна
Дипломант – Пушкарская Анастасія, ДМШ №7 ім.М.Мусоргського, викладач Шевель Стелла Олексіївна
Дипломант – Штейнер Ірина, ДМШ №15 ім. В. Моцарта, викладач Волошина Тетяна Іванівна

 

ЕСТРАДНИЙ  ВОКАЛ:

 

Молодша вікова група

Лауреат І ступеню – Шугай Дар`я, ДШМ №4 ім. М.Леонтовича,  викладач Сафонова Марина Аркадіївна

 

Лауреат ІІ ступеню – Бидюк Ігор, ДМШ №15 ім. В. Моцарта, викладач Маража Світлана Віталіївна
Лауреат ІІ ступеню – Четверікова Анастасія, ДМШ №6 ім. М.Лисенка, викладач Зайцева Наталія Валентинівна
Лауреат ІІ ступеню – Шепель Анна,  Південноміська ДМШ,  викладач Бурда Олена Сергіївна

 

Лауреат ІІІ ступеню – Грекова Аліна, ДМШ №15 ім. В. Моцарта, викладач Гусарчук Олена Іванівна
Лауреат ІІІ ступеню – Тарасенко Марія, ДМШ №13, ім.М.Коляди викладач Тарасенко Оксана Павлівна
Лауреат ІІІ ступеню – Шелестова Вероніка, ДМШ №14, викладач Леонова Світлана Євгеніївна

 

Дипломант – Діковська Аліна, ДМШ №10, викладач Хуторська Анна Йосипівна
Дипломант – Шевченко Анастасія, ДШМ №5 ім.І. Дунаєвського, викладач Чурсіна Наталя Валентинівна
Дипломант – Махлай Діана, Будянська ДШНТ, викладач Конарев Василь Олександрович

 

Середня вікова група:

Лауреат І ступеню – Лялюк Катерина,  Південноміська ДМШ, викладач Бурда Олена Сергіївна
Лауреат І ступеню – Парушкін Дмитро, ДШМ №4 ім.М.Леонтовича, викладач Сафонова Марина Аркадіївна

 

Лауреат ІІ ступеню – Цапенко Марія,  Дергачівська ДМШ , викладач Черкаско Зоя Вікторівна
Лауреат ІІ ступеню – Манцурова Марія, ДМШ №6 ім.М.Лисенка, викладач Зайцева Наталія Валентинівна

 

Лауреат ІІІ ступеню – Іванюга Павло, ХСШ №133 “Ліцей Мистецтв”,  викладач Лутай Римма Миколаївна
Лауреат ІІІ ступеню – Куркін Савва, ДШМ №4 ім.М.Леонтовича, викладач Богунова Ірина Вікторівна

 

Дипломант – Мінченко Вікторія, ДШМ №7, викладач Торішня Анна Сергіївна
Дипломант – Чаподзе Маріка, ДМШ №12 ім. К.Шульженко, викладач Бєлоєнко Олена Василівна

Дипломант – Андрієнко Даніїл, Південноміська ДМШ, викладач Шевченко Катерина Сергіївна

 

Старша вікова група:

Лауреат І ступеню – Томчук Марія, школа сучасних театрально-сценічних напрямів, викладач Кирилова Мар’яна Володимирівна

 

Лауреат II ступеню – Богдан Поліна, ДМШ №11, викладач Стратьєва Оксана Володимирівна
Лауреат II ступеню – Васильєва Ірина, міська школа для підлітків та дорослих, викладач Фісун  Марина Миколаївна

 

Лауреат ІІІ ступеню – Прилепа Єлизавета,  ДМШ №15 ім.В.Моцарта, викладач Гусарчук Олена Іванівна

 

Дипломант – Циколія Ніно, ДМШ №9 ім. В.Сокальського, викладач  Фарафонова Ірина Кимівна

Дипломант – Середа Анна, ДМШ №13 ім. М.Коляди, викладач Тарасенко Оксана Павлівна

 

КРАЩІ КОНЦЕРТМЕЙСТЕРИ КОНКУРСУ

Доброхотова Неллі Костянтинівна, Ватутинська ДМШ
Кашуба Денис Владиславович, ДМШ №15 ім.В.Моцарта
Шерелєва Дар’я Олександрівна, ДМШ №10
Діамант Людмила Іванівна, ДМШ №5 ім.М.Римського-Корсакова
Бондаренко Галина Валеріївна, Красноградська ДМШ
Волик Наталія Володимирівна, Балаклійська ДМШ

Омельченко Олена Михайлівна, ДМШ № 5 ім. М.Римського-Корсакова
Осколкова Ірина Євгеніївна, ДМШ №6 ім.М.Лисенка
Козлова Тетяна Михайлівна, ДМШ №10
Каширцева Наталя Володимирівна, ДМШ №9 ім.В.Сокальського
Горбов Олексій Васильович, ДМШ №7 ім.М.Мусоргського
Ламбова Тетяна Іванівна, ДМШ №9 ім.В.Сокальського