Навигация по записям

Обласна Олімпіада з історії образотворчого мистецтва

28 березня 2016

Вітаємо лауреатів та дипломантів

обласної олімпіади з історії образотворчого мистецтва

 

   26.03.2016 року відбулась Обласна Олімпіада з історії образотворчого мистецтва за темою «Академізм як фундамент і гарантія збереження класичних традицій образотворчого мистецтва». У змаганнях взяли участь 46 учнів шкіл естетичного виховання міста Харкова і Харківської області.

 

За підсумками роботи журі переможцями визнані: 

 

Лауреат І ступеня (97б.) — Андрієнко Марія, ДХШ №1 ім.І.Рєпіна, викладач Колісніченко О.В.

 

Лауреат ІІ ступеня (95б.) — Петрова Наталія, ДХШ №1 ім. І.Рєпіна, викладач Шевцова О.А.
Лауреат ІІ ступеня (95б.) — Волинська Ярослава, ДШМ №4 ім. М.Леонтовича, викладач Іваненко С.О.

Лауреат ІІ ступеня (94б.) — Грида Вероніка, Шевченківська ДМШ, викладач Москвітіна А.В.

 

Лауреат ІІІ ступеня (93б.) — Ольховик Анастасія, ДХШ №1 ім. .Рєпіна, викладач Колісніченко О.В.
Лауреат ІІІ ступеня (93б.) — Чижик Валерія, ДХШ №1 ім. І.Рєпіна, викладач Колісніченко О.В

 

Дипломант (92б.) — Мартиненко Дмитро, Комсомольська ДМШ, викладач Олександрова С.О.
Дипломант (92б.) — Москвітіна Марія, Шевченківська ДМШ, викладач Москвітіна А.В
Дипломант (91б.) — Супрун Марія, ДХШ №1 ім. І.Рєпіна, виладач Колісніченко О.В
Дипломант (90б.) — Крикун Анна, Шевченківська ДМШ, викладач Москвітіна А.В.
Дипломант (90б.) — Лантинова Юлія, ДШМ №3, викладач Хардікова Л.В.
Дипломант (90б.) — Гудкова Олександра, Ізюмська ДХШ ім. С.Васильківського, викладач Мілкін К.Є.

 

РЕЙТИНГ УЧАСНИКІВ ЗМАГАНЬ:

Гредіна Ірина Комсомольська ДМШ – 88б.
Волкова Юлія Ізюмська ДХШ ім. С.васильківського – 87б.
Рєпіна Карина ДШМ №4 ім. М.Леонтовича – 87б.
Даниленко Тетяна Шевченківська ДМШ – 86б.
Єпанешнікова Поліна ДШМ №3 – 86б.
Коноваленко Світлана Ізюмська ДХШ ім.С.Васильківського – 85б.
Зякіна Євсевія ДХШ №2 ім. П.Левченка – 85б.
Шапаренко Олена ДМШ №5 ім.Римского–Корсакова – 84б.
Єгожа Марія Лозівська ДШМ №1 – 83б.
Мяснікова Наталія ДШм №3 – 83 б.
Бабаніна Ірина ДХШ №1 ім. І.Рєпіна – 82б.
Кердань Валерія Первомайська ДШМ – 82б.
Федорченко Анастасія ШСТСН – 81б.
Грильова Софія Нововодолазька  ДШМ – 81б.
Диковська Дар’я ДШМ №4 ім. М.Леонтовича – 80б.
Рогачова Аріна Нововодолазька  ДШМ – 80б.
Дурнєва Зоряна Лозівська ДХШ – 80б.
Жмура Єліна  Лозівська ДХШ – 79б.
Близнюк Тетяна ШСТСН – 79б.
Варакіна Ярина ШСТСН – 78б.
Кіян Ангеліна  Барвінківська ДМШ – 70б.
Ключка Єлизавета Лозівська ДХШ – 70б.
Бабаї Мар’ям ДМШ №5 ім.Римського-Корсакова — 69б.
Семаков Данило ДХШ №2 ім. П.Левченка  – 63б.
Червоненко Марія Чугуївська ДХШ – 63б.
Синельник Орина Чугуївська ДХШ – 61б.
Бондаренко Захар Південноміська ДХШ – 60
Куколь Ольга Первомайська ДШМ  – 59б.
Невзорова Ольга ДХШ №2 ім. П.Левченка  – 57б.
Губіна Вікторія Барвінківська ДМШ — 54б.
Березанський Сергій Південноміська ДХШ – 52б.
Лебедева Анастасія південноміська ДХШ – 47б.
Ільченко Ольга Південноміська ДХШ – 36б.
Самойленко Анна Будянська  ДШНМ – 32б.