Навигация по записям

Результати обласного конкурсу «Граймо віртуозно»

31 березня 2016

buket_20Вітаємо переможців

(лауреатів та дипломантів молодшої,

середньої та старшої вікових груп)

 

обласного конкурсу духових інструментів

«Граймо віртуозно»

 

 Молодша вікова група

 

Лауреат І ступенюКорнієнко Микола, Харківська ДМШ №10, викладач Басараб Ольга Павлівна, концертмейстер Дубова Анастасія Сергіївна
Лауреат І ступеню – Мурай Даніїл, Малоданилівська ДМШ, викладач Ремезова Олена Володимирівна, концертмейстер Мельниченко Олена Володимирівна

 

Лауреат ІІ ступеню – Липець Арсеній, Харківська ДМШ №12 ім. К.Шульженко, викладач Шахрай Іван Васильович, концертмейстер Чернявська Марина Валеріївна
Лауреат ІІ ступеню – Олійник Софія, Харківська ДМШ №14, викладач Головко Анастасія Сергіївна, концертмейстер Погорєлова Олена Олександрівна
Лауреат ІІ ступеню – Якименко Матвій, Харківська ДМШ №10,  викладач Здолбніков Олександр Сергійович, концертмейстер Ісмайлова Лала Мамедівна

 

Лауреат ІІІ ступеню – Анан`єв Роберт,  Харківська ДШМ №2 ім.П.Чайковського, викладач Винокуров Артем Юрійович, концертмейстер Клендій Олег Миколайович
Лауреат ІІІ ступеню – Грецька Дар`я, Харківська ДМШ №14, викладач Головко Анастасія Сергіївна, концертмейстер Погорєлова Олена Олександрівна

 

Дипломант – Гармаш Софія, Харківська ДШМ №2 ім. П.Чайковського, викладач Коновал Ксенія Костянтинівна, концертмейстер Ситниченко Ольга Гаврилівна
Дипломант – Ільгов Михайло, Харківська ДМШ №12 ім. К.Шульженко, викладач Басараб Олександр Васильович, концертмейстер Чернявська Марина Валеріївна
Дипломант – Ряполова Інна, ДМШ №13 ім.М.Коляди, викладач Буніна Наталія Іванівна, концертмейстер Камбарян Анна Олександрівна
Дипломант – Тимошенко Тетяна, Харківська ДШМ №3, викладач Кулішкін Павло Миколайович, концертмейстер Антонік Олена Миколаївна
Дипломант – Цвіла Жанна, Харківська ДШМ №5 ім. І.Дунаєвського, викладач Раскіна Марина Петрівна, концертмейстер Стаднік Марина Юріївна
Дипломант – Шепляков Олексій, Харківська ДМШ №15 ім. В.Моцарта, викладач Кулішкін Павло Миколайович, концертмейстер Гончарова Марина Іванівна

 

Середня вікова група:

 

Лауреат І ступеню – Власенко Сергій,  Харківська ДШМ №4, ім. М.Леонтовича, викладач Сиротіна Ганна В’ячеславівна, концертмейстер Радіна Тамара Робертівна
Лауреат І ступеню – Сідлярук Єгор, Харківська ДМШ №1 ім.Л.Бетховена, викладач Галь Ігор Олександрович, концертмейстер Куля Тетяна Володимирівна
Лауреат І ступеню – Шарифуліна Діана, Харківська ДШМ №4, ім. М.Леонтовича,  викладач Маліченко Тамара Павлівна, концертмейстер Грищенко Наталія Юріївна

 

Лауреат ІІ ступеню – Бучинська Любов, Харківська ДШМ №4, ім. М.Леонтовича,  викладач Маліченко Тамара Павлівна, концертмейстер Грищенко Наталія Юріївна
Лауреат ІІ ступеню – Шевченко Сергій, Харківська ДШМ №3 викладач Гненний Олександр Миколайович, концертмейстер Савчук Оксана Олексіївна

 

Лауреат ІІІ ступеню – Гаврилов Герман, Харківська ДМШ №15 ім.В.Моцарта,  викладач Кулішкін Павло Миколайович, концертмейстер Гончарова Марина Іванівна
Лауреат ІІІ ступеню – Колінська Анастасія, Харківська ДШМ№4, ім. М.Леонтовича,  викладач Маліченко Тамара Павлівна, концертмейстер Грищенко Наталія Юріївна
Лауреат ІІІ ступеню – Савіна Марія,  Харківська ДМШ №9 ім.В.Сокальського, викладач Кравчук Світлана Степанівна, концертмейстер Каширцева Наталія Володимирівна

 

Дипломант – Прончатова Софія, Харківська ДШМ №4, ім. М.Леонтовича, викладач Сиротіна Ганна В’ячеславівна, концертмейстер Радіна Тамара Робертівна
Дипломант – Старих Тетяна, Харківська ДМШ №12 ім. К.Шульженко, викладач Басараб Олександр Васильович, концертмейстер Чернявська Марина Валеріївна
Дипломант – Якименко Артур, Харківська ДМШ №3 ім. М.Кармінського, викладач Роденко Павло Олександрович, концертмейстер Левадна Ксенія Едуардівна
Дипломант – Яценко Олександр, Харківська ДМШ №1 ім. Л.Бетховена, викладач Шелюк Ірина Михайлівна, концертмейстер Базілевська Світлана Григорівна

 

Старша вікова група

 

Гран – Прі – Акачукву Лаліта, Харківська ДШМ №4, ім. М.Леонтовича,  викладач Маліченко Тамара Павлівна, концертмейстер Грищенко Наталія Юріївна

 

Лауреат І ступеню – Мартиненко Борис, Харківська ДМШ №9 ім.В.Сокальського, викладач Кравчук Світлана Степанівна,концертмейстер Перетяга Наталія Захарівна
Лауреат І ступеню – Смагло Дар’я, Харківська ДШМ №4, ім. М.Леонтовича,  викладач Маліченко Тамара Павлівна, концертмейстер Грищенко Наталія Юріївна

 

Лауреат ІІ ступеню – Кисельова Катерина, Харківська ДМШ №5 ім.М.Римського-Корсакова, викладач Шелюк Ірина Михайлівна, концертмейстер Базілевська Світлана Григорівна
Лауреат II ступеню – Светлічний Антон, ДМШ №9 ім. В.Сокальського, викладач Баранов Віктор Станіславович, концертмейстер Досужа Наталя Іванівна

 

Лауреат ІІІ ступеню – Боровський Лев,  Харківська ДМШ №5 ім.М.Римського-Корсакова, викладач Моторний Костянтин Іванович, концертмейстер Кіряєв Володимир Васильович
Лауреат ІІІ ступеню – Візантійська Анна,  Харківська ДШМ №5 ім. І.Дунаєвського, викладач Раскіна Марина Петрівна, концертмейстер Стаднік Марина Юріївна

 

Дипломант – Кріштопа Олексій, Харківська ДМШ №9 ім. В.Сокальського, викладач Кравчук Микола Авксентійович, концертмейстер Кулакова Ірина Миколаївна
Дипломант – Кучеренко Ярослав, Харківська ДМШ №12 ім.К.Шульженко, викладач Іванченко Наталя Сергіївна, концертмейстер Чернявська Марина Валеріївна
Дипломант – Пиж Тім, Харківська ДМШ №1 ім.Л.Бетховена, викладач Галь Ігор Олександрович, концертмейстер Куля Тетяна Володимирівна

 

КРАЩІ КОНЦЕРТМЕЙСТЕРИ КОНКУРСУ

 

Базілевська Світлана Григорівна, Харківська ДМШ №1 ім. Л.Бетховена
Горбов Олексій Васильович, Харківська ДМШ №7 ім. М.Мусоргського
Грищенко Наталія Юріївна, Харківська ДШМ №4, ім. М.Леонтовича
Гончарова Марина Іванівна Харківська ДМШ №15 ім.В.Моцарта
Куля Тетяна Володимирівна, Харківська ДМШ №1 ім. Л.Бетховена
Досужа Наталя Іванівна,  Харківська ДМШ №9 ім. В.Сокальського
Перетяга Наталія Захарівна Харківська ДМШ №9 ім.В.Сокальського
Погорєлова Олена Олександрівна Харківська ДМШ №14
Радіна Тамара Робертівна, Харківська ДШМ №4, ім. М.Леонтовича
Савчук Оксана Олексіївна Харківська ДШМ №3
Чернявська Марина Валеріївна Харківська ДМШ №12 ім. К.Шульженко