Навигация по записям

Результати конкурсу гри на ударних інструментів

01 квітня 2016

buket_8Вітаємо переможців

(лауреатів та дипломантів молодшої,

середньої та старшої вікових груп)

обласного конкурсу ударних інструментів

«Музичний калейдоскоп»

 

 

Молодша вікова група

 

Лауреат І ступеню – Петров Ілля, Харківська ДМШ №11, викладач Бехбудов Олександр Ілхамович, концертмейстер Демська Наталія Євгенівна

 

Лауреат ІІ ступеню – Панюта Павло, Харківська ДМШ №5 ім.М.Римського-Корсакова, викладач Ходінов Олексій Миколайович, концертмейстер Пальваль Ірина Вікторівна

Лауреат ІІ ступеню – Савенков Павло, Харківська ДМШ №3 ім.М.Кармінського, викладач Бондаренко Олена Олександрівна, концертмейстер Коденко Ірина Іванівна

 

Лауреат ІІІ ступеню – Літвіненко Святослав,  школа естетичного виховання  Харківського музичного училища ім.Б.Лятошинського,  викладач Соболяк Олександр Михайлович, концертмейстер Лавриненко Олександра Андріївна

 

Дипломант – Білова Поліна, школа естетичного виховання  Харківського музичного училища ім.Б.Лятошинського,  викладач Соболяк Олександр Михайлович, концертмейстер Лавриненко Олександра Андріївна

 

Середня вікова група

 

Лауреат І ступеню – Черногубов Лев,  Харківська ДШМ №3, викладач Бехбудов Олександр Ілхамович, концертмейстер Мельник Оксана Володимирівна

Лауреат ІІ ступеню – Фісак Олег, Люботинська ДМШ,  викладач Еткало Роман Леонідович, концертмейстер Блезінцова Вікторія Олександрівна

 

Лауреат ІІІ ступеню – Хірін Євгеній, Харківська ДМШ №7 ім.М.Мусоргського,  викладач Глотов Олександр Арнольдович, концертмейстер Суховій Юлія Василівна

 

Дипломант – Кузнецов Данило, Харківська ДШМ №1 ім. Л.Бетховена, викладач Глотов Олександр Арнольдович, концертмейстер Самойленко Вікторія Борисівна

 

Старша вікова група

 

Лауреат І ступеню – Введенська Вероніка, Харківська ДМШ № 10, викладач Алфьоров Андрій Вікторович, концертмейстер Ісмайлова Лала Мамедівна
Лауреат І ступеню – Будко Ілля, школа естетичного виховання  Харківського музичного училища ім.Б.Лятошинського,  викладач Соболяк Олександр Михайлович

 

Дипломант – Зуб Поліна, Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості, викладач Скрипнікова Світлана Гаврилівна, концертмейстер Кругляк Євгенія Володимирівна