Навигация по записям

Результати обласного конкурсу юних піаністів

21 квітня 2016

buket_30Вітаємо переможців
(лауреатів та дипломантів молодшої,

середньої та старшої вікових груп)

 

обласного конкурсу юних піаністів

 

МОЛОДША ВІКОВА ГРУПА

 

ЛАУРЕАТИ:
Лауреат І ступеня Трефілова, Ксенія ДМШ № 9 ім. В.І. Сокальського, викладач Анцигіна Ольга Миколаївна
Лауреат І ступеня Харченко Федір, ДМШ № 9 ім. В.І. Сокальського, викладач Александрова Ірина Євгеніївна

 

Лауреат ІІ ступеня Габрук Юлія, ДМШ № 9 ім. В.І. Сокальського, викладач Кушніренко Вікторія Борисівна
Лауреат ІІ ступеня Сергєєнкова Марія, ДШМ № 2 ім. П.І. Чайковського, викладач Аршанська Ася Яківна

 

Лауреат ІІІ ступеня Во Дінь Тхань Шон, ДШМ № 5 ім. І.Й. Дунаєвського, викладач Савіна Ганна Віталіївна
Лауреат ІІІ ступеня Захарова Софія, ДМШ № 6 ім. М.В. Лисенка, викладач Степанова Неля Серафімівна
Лауреат ІІІ ступеня Слива Вікторія, Куп’янська ДМШ № 2, викладач Бондаревич Ольга Анатоліївна

 

ДИПЛОМАНТИ:

Бакшеєва Вероніка, ДМШ № 1 ім. Л. Бетховена, викладач Альперович Лариса Юхимівна

Баришева Емілія, ДМШ № 1 ім. Л. Бетховена,викладач Альперович Лариса Юхимівна

Волоснік Софія, ДШМ № 5 ім. І.Й. Дунаєвського, викладач Ахрамєєва Лариса Дмитрівна

Герасимов Тихон, ДШМ № 4 ім. М.Д. Леонтовича, викладач Колесник Інесса Володимирівна
Мороз Катерина, ДМШ № 9 ім. В.І. Сокальського, викладач Ткачук Наталія Олександрівна
Сазонова Ольга, ДМШ № 3 ім. М.В. Кармінського, викладач Ланіна Тетяна Володимирівна
Сауткіна Юлія, ДМШ № 13 ім. М.Т. Коляди, викладач Камбарян Анна Олександрівна

 

СЕРЕДНЯ ВІКОВА ГРУПА

 

ЛАУРЕАТИ:
Лауреат ІІ ступеня Чубенко Матвій, ДМШ № 8 ім. П.Д. Гайдамаки, викладач Нарожна Олена Володимирівна

 

Лауреат ІІІ ступеня Саннікова Дар’я, ДМШ № 15 ім. В. Моцарта, викладач Рябова Лариса Євгенівна

 

ДИПЛОМАНТИ:

Говтва Єва,  ДМШ № 12 ім. К.І. Шульженко, викладач Деменкова Ніна Сергіївна
Єрещенко Ольга, ДМШ № 3 ім. М.В. Кармінського, викладач Шамаєва Зоя Павлівна
Кауфман Евеліна, Чугуївська ДМШ, викладач Маміна Тетяна Іванівна
Фатьянов Руслан, ДМШ № 13 ім. М.Т. Коляди, викладач Максімова Наталія Дмитрівна
Ульянова Златослава, Лозівська ДШМ № 1, викладач Снігуренко Валентина Іванівна
Чорна Діана, Куп’янська ДМШ № 1, викладач Смаглюк Лариса Миколаївна

 

СТАРША ВІКОВА ГРУПА

 

ЛАУРЕАТИ:

Лауреат ІІ ступеня Моісеєнко Роман, ДШМ № 4 ім. М.Д. Леонтовича, викладач Колесник Інесса Володимирівна

 

Лауреат ІІІ ступеня Габрук Анна, ДМШ № 9 ім. В.І. Сокальського, викладач Кушніренко Вікторія Борисівна

 

ДИПЛОМАНТИ:

Ємельянова Катерина, ДМШ № 9 ім. В.І. Сокальського, викладач Ткачук Наталія Олександрівна
Мірзоєва Мірбану, ДМШ № 9 ім. В.І. Сокальського, викладач Кушніренко Вікторія Борисівна
Черниченко Денис, ХДХШ, викладач Вертяєва Жанна Миколаївна