Навигация по записям

Підсумки конкурсу «Карл Черні: не тільки етюди»

21 лютого 2017

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

 

Журі обласного фортепіанного конкурсу

«Карл Черні: не тільки етюди»

було визначено переможців у трьох вікових групах

 

 

Молодша вікова група

Лауреати:

 

Лауреат І ступеня  — Овдійчук Станіслав (Северодонецьк)
Лауреат ІІ ступеня — Бурель Анна (ДМШ №9,  викладач Волкова О.І.)
Лауреат ІІ ступеня — Тер-Карапетянц Анна (Ліцей мистецтв, викладач Гараніч К.Л.)
Лауреат ІІІ ступеня — Карапетян Софія (Северодонецьк)
Лауреат ІІІ ступеня — Чекарева Софія (Ліцей мистецтв, викладач Рябова Л.Є.)

 

Дипломанти:

 

Бабічев Борис (ДМШ №6,  викладач Куртукова Є.В.)
Львова Софія (ДМШ №9,  викладач  Анцигіна О.М.)
Мокра Софія (ДМШ №5,  викладач Костерецька Л.І.)
Панченко Ярослав (ДМШ №8,  викладач Графов М.О.)
Вишковська Дар’я (Лозівська ДМШ, викладач Хлєбкова Т.Ю.)

 

Середня вікова група

 

Лауреати:

 

Лауреат І ступеня — Захарова Софія (ДМШ №6, викладач

Степанова Н.С.)
Лауреат І ступеня — Чемоданова Єва (Ліцей мистецтв, викладач Решетова І.І.)
Лауреат ІІ ступеня — Логвін Максим (ДМШ №8, викладач

Сидоренко І.І.)
Лауреат ІІІ ступеня — Білицька Олександра (ДМШ №9, викладач Александрова І.Є.)
Лауреат ІІІ ступеня — Сергєєнкова Марія (ДШМ №2, викладач Аршанська А.Я.)
Лауреат ІІІ ступеня — Хоанг Тхі Кісу Чінь (Куп’янська ДМШ №2, викладач Дорошенко Л.І.)

 

Дипломанти:

 

Баздирева Марина (ДМШ №6, викладач Степанова Н.С.)
Єрьоменко Єлизавета (ДМШ №11, викладач Дюжарден І.К.)
Кауфман Евелина (Чугуївська ДМШ, викладач Маміна Т.І.)
Кирильчук Анна (ДМШ №5, викладач Сурженко О.Г.)
Потапов Лев (Первомайська ДШМ, викладач Євдокимова Н.В.)
Путілін Єгор (ДМШ №9, викладач Ушакова О.І.)
Фатьянов Руслан (ДМШ №13, викладач  Максімова Н.Д.)

 

Старша вікова група

 

Лауреати:

 

Лауреат І ступеня — Мирошниченко Микола (ДШМ №2, викладач Левандовський М.Ю.)
Лауреат ІІ ступеня — Кривець Олександр (ДМШ №15, викладач Введенська Т.О.)
Лауреат ІІ ступеня — Чубенко Матвій (ДМШ №8,  викладач

Нарожна О.В.)
Лауреат ІІІ ступеня — Щербак Олексій (ДМШ №12, викладач

Бутирська Н.Є.)

 

Дипломанти:

 

Губський Михайло (Ліцей мистецтв, викладач Решетова І.І.)
Ємельянова Катерина (ДМШ №9, викладач Ткачук Н.О.)

 

Більше фото за посиланням:  https://plus.google.com/100783800194092933482/posts/2AJJTXYozfz