Навигация по записям

Обласна олімпіада з історії образотворчого мистецтва

ДО УВАГИ ВИКЛАДАЧІВ

ІСТОРІЇ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

 

  Підсумки проведення обласної олімпіади з історії образотворчого мистецтва за темою «Казки та легенди в образотворчому мистецтві кінця ХІХ — початку ХХ століть»

  17 березня 2018 року у приміщенні ОНМЦПК відбулось творче змагання юних мистецтвознавців. Всього в олімпіаді взяли участь 66 учнів з 12 обласних та 9 міських мистецьких шкіл. Максимальна загальна кількість отриманих балів за виконання тестових завдань мала складати 100 балів:

І блок – 26 б., ІІ блок – 20 б., ІІІ блок (відео-вікторина) – 54б.

 

За підсумком роботи журі переможцями визнані:
ЛАУРЕАТИ І ступеню

 

Москвітіна Марія – 97б. (24б., 19б., 54б.) Шевченківська ДМШ
викладач Москвітіна А.В.
Грида Вероніка – 95б. (22б., 19б., 54б.) Шевченківська ДМШ
викладач Москвітіна А.В.
Бойко Катерина – 94б. (24б., 18б., 52б.) Харківська ДШМ №4 ім.М.Леонтовича
викладач Веприцька Т.А.

 

ЛАУРЕАТИ ІІ ступеню

 

Оберкович Михайло – 92б. (22б., 16б., 54б.) Слобожанська ДМШ Зміївського рн.
викладач Олександрова С.О.
Щербак Варвара – 92б. (21б., 17б., 54б) Слобожанська ДМШ Зміїівського рн.
викладач Олександрова С.О.
Апалькова Софія – 92б. (23б., 18б., 51б.) Харківська ДХШ №1 ім. І.Рєпіна
викладач Колісниченко О.В.

 

ЛАУРЕАТИ ІІІ ступеню

 

Волинська Ярослава – 90б. (22б., 16б., 52б.) Харківська ДШМ №4 ім.Леонтовича
викладач Веприцька Т.А.
Кокшарова Надія – 90б. (23б., 15б., 52б.) Харківська ДШМ №6
викладач Семченко І.Ф.
Нечипорук Яна – 90б. (24б., 15б., 51б.) Харківська ДХШ №1 ім. І.Рєпіна
викладач Колісниченко О.В.

 

ДИПЛОМАНТИ

 

Щерба Наталія – 89б. (21б., 14б., 54б.) Слобожанська ДМШ Зміївського рн.
викладач Олександрова С.О.
Гетманкова Анна – 89б. (24б., 17б., 48б.) Харківська ДШМ №4 ім.М.Леонтовича
викладач Веприцька Т.А.
Кравченко Єлизавета – 88б. (24б., 15б., 49.) Харківська ДХШ №1 ім.І.Рєпіна
викладач Колісниченко О.В.
Шевелін Ярослав – 87б. (22б., 18б., 47б.) Слобожанська ДМШ Зміївського рн.
викладач Олександрова С.О.
Таранчук Марія – 87б. (18б., 16б., 53б.) Харківська ДХШ №1 ім.І.Рєпіна
викладач Шевцова О.А.
Синєгубенко Поліна – 87б. – 20б., 15б., 52б.) Харківська ДШМ №4 ім.Леонтовича
викладач Веприцька Т.А.
Борозенець Вероніка – 87б.(23б., 14б., 50б.) Харківська ДХШ №1 ім.І.Рєпіна
викладач Колісниченко О.В.
Нагорна Софія – 87б. (20б., 14б., 53б.) Харківська ДХШ №1 ім.І.Рєпіна
викладач Шевцова О.А.
Лукінова Марія – 86б. (23б., 15б., 48б.) Первомайська ДШМ
викладач Гейко В.В.
Шепельська Марія – 86б. (21б., 16б., 49б.) Харківська ДХШ №1 ім.І.Рєпіна
викладач Шевцова О.А.
Кіріна Світлана – 86б. (24б., 15б., 47б.) Харківська ДХШ №1 ім.І.Рєпіна
викладач Колісниченко О.В.

 

РЕЙТИНГ УЧАСНИКІВ

 

Бухарова Любов – 84б. (16б., 16б., 52б.) Харківська ДШМ №3
Тома Анастасія – 81б. (18б., 13б., 50б.) Харківська ШСТСН
Бойко Софія – 81б. (21б., 10б., 50б.) Ізюмська ДХШ ім.С.Васильківськаго
Іщенко Міла – 81б. (19б., 11б., 51б.) Харківська ШСТСН
Сицевич Валентина – 81б. (18б., 11б., 52б.) Харківська ШСТСН
Стрижко Анастасія – 81б. (19б., 17б., 45б.) Шевченківська ДМШ
Гунбін Михайло – 80б. (19б., 16б., 45б.) Харківська ДХШ №2 ім.П.Левченка
Тютькіна Лілія – 79б. (22б., 13б.. 44б.) Харківська ДШМ №6
Вороненко Альона – 78б. (13б., 13б., 52б) Харківська ДШМ №3
Пастухова Вікторія – 78б. (25б., 15б., 38б.) Ізюмська ДХШ ім.С.Васильківського
Кравцова Вероніка – 78б.(18б., 8б., 52б.) Харківська ШСТСН
Ковальова Анастасія – 78б. (16б., 9б., 53б) Харківська ДХШ №1ім.І.Рєпіна
Сухіна Катерина – 77б. (18б., 12б., 47б.) Лозівська ДХШ
Соляник Анастасія – 77б. (21б., 14б., 42б.) Шевченківська ДМШ
Тимошенко Аліна – 76б. (22б., 15б., 39б.) Первомайська ДШМ
Калюжна Дарина – 76б. (20б., 14., 42б.) Первомайська ДШМ
Коваль Дар’я – 75б. (19б., 15б., 41б.) Харківська ДШМ №5 ім.І.Дунаєвського
Зозуля Ігор – 75 б. (21б., 8б., 46б.) Лозівська ДШМ №1
Савченко Ангеліна – 74б. (20б., 14б., 40б.) Шевченківська ДМШ
Федцова Анна – 73б. (17б., 14б., 42б.) Харківська ДХШ №2 ім.П.Левченка
Кравченко Дар’я – 73б. (20б., 12б., 41б.) Богодухівська ДМШ ім.В.Борисова
Сердюк Поліна – 73б. (16б., 10б., 47б.) Барвінківська ДМШ
Тютлікова Ірина – 72б. (18б., 16б., 38б.) Харківська ДХШ №2 ім.П.Левченка
Гуцул Дар’я – 72. (21б.. 8б.. 43б.) Харківська ДМШ №10
Бочарова Уляна – 71б. (20б.. 13б.. 48б.) Харківська ДХШ №1 ім.І.Рєпіна
Юдіна Вероніка – 71б. (18б., 12б.. 41б.) Південноміська ДХШ
Солянік Єлизавета – 71б. (18б., 11б., 42б.) Південноміська ДХШ
Рєутова Анна – 70б. (17б., 11б., 42б.) Лозівська ДХШ
Чапля Анастасія – 69б. (20б., 13б., 36б.) Будянська ДШНМ
Губанова Марина – 69б. (18б., 15б., 36б.) Первомайська ДШМ
Андрієвський Борис – 69б. (22б., 12б., 35б.) Первомайська ДШМ
Гергель Анна – 68б. (22б., 11б., 35б.) Харківська ДШМ №5 ім. І.Дунаєвського
Кукса Дмитро – 68б. (19б., 9б., 40б.) Валківська ДШМ
Шандиба Альона – 67б. (16б., 14б., 37б.) Лозівська ДХШ
Шпичак Ганна – 66б. (22б., 14б., 30б.) Ізюмська ДХШ ім.С.Васильківського
Коваленко Олена – 64б. (19б., 11б., 34б.) Харківська ДШМ №5 ім.І.Дунаєвського
Лазарєва Євгенія – 63б. (17б., 12б., 34б.) Чугуївська ДХШ ім.І.Рєпіна
Крилова Анастасія – 62б. 15б., 7б., 40б.) Південноміська ДХШ
Сердечна Марія – 61б. (20б., 11б., 30) Чугуївська ДХШ ім.І.Рєпіна
Єрмошкіна Анна – 58б. (15б., 7б., 36б.) Богодухівська ДМШ ім.В.Борисова
Куделко Олександр – 58б. (19б., 11б., 28б.)Чугуївська ДХШ ім.І.Рєпіна
Пристінська Ангеліна – 56б.(17б., 5б., 34б.) Валківська ДШМ
Полевич Максим – 52б. (16б., 9б., 27б.) Богодухівська ДМШ ім. В.Борисова
Теплинська Поліна – 47б. (16б., 9б., 22б.) Харківська ДМШ №10
Іванович Анастасія – 47б. (14б., 7б., 26б.) Харківська ДШМ №5 ім.І.Дунаевського
Хащина Вероніка – 47б.(15б., 9б., 23б.) Валківська ДШМ

 

Вітаємо переможців! Дякуємо за співпрацю усім учасникам та викладачам. Бажаємо творчих успіхів і очікуємо на зустріч на Олімпіаді-2019!

 

  Сертифікати учасників, грамоти та подарунки переможців прохання забрати в ОНМЦПК після 10 квітня.