ОЛІЙНИК О.В.

Методист навчально-методичного центру підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів

 

ОЛІЙНИК  ОЛЬГА  ВОЛОДИМИРІВНА

 

 

БІЛІОТЕЧНИЙ  НАПРЯМ (читати далі)

 

 

МУЗЕЙНИЙ  НАПРЯМ (читати далі)

 

 


 

 ПОТОЧНІ  НОВИНИ

 

 

ПЛАН
на 2016/2017 навчальний рік

 

ПРАЦІВНИКИ БІБЛІОТЕК ТА МУЗЕЇВ

 

19-23 вересня 2016 рік
1. Навчально-тематичний семінар з підвищення кваліфікації для завідувачів сільських бібліотек-філій публічних бібліотек Харківської області та бібліотечних працівників публічних бібліотек м. Харкова та Харківської області за темою: Діяльність публічних бібліотек-філій у соціокультурному просторі регіону: пошук нових форм та методів роботи.

 

17-21 жовтня 2016 рік
2. Навчально-тематичний семінар з підвищення кваліфікації бібліотечних працівників ВНЗ І-ІІ рівня акредитації м. Харкова та Харківської області за темою: Бібліотека вищого навчального закладу: сучасні тенденції оновлення. (Завідувачі бібліотек)

 

14-18 листопада 2016 рік
3. Навчально-тематичний семінар з підвищення кваліфікації заступників директорів по роботі з дітьми м. Харкова та Харківської області за темою: Бібліотека для дітей в умовах соціальних та економічних перетворень.

 

27 лютого – 03 березня 2017 рік
4. Навчально-тематичний семінар з підвищення кваліфікації бібліотечних працівників ВНЗ І-ІІ рівня акредитації м. Харкова та Харківської області за темою: Бібліотека вищого навчального закладу: сучасні тенденції оновлення.

 

03-07 квітня 2017 р.
5. Навчально-тематичний семінар з підвищення кваліфікації директорів, головних зберігачів фондів  історичних та краєзнавчих музеїв м. Харкова та Харківської області за темою: Роль музеїв у культурному просторі України і світу: стан, проблеми, перспективи.

 


 

Література з бібліотечної та музейної справи

в наявності в ОНМЦ ПК