Навигация по записям

Міжнародний День музики

АРТ – ПРОЕКТ

«МУЗИКА ОБ’ЄДНУЄ»

 

savintsi 2   Арт-проект з такою назвою, що вперше проводився  колективами шкіл естетичного виховання Харківщини,  був присвячений Міжнародному Дню музики. Викладачі  та їх вихованці вийшли на сценічні майданчики, щоб порадувати своїм виконанням чисельну глядацьку аудиторію та ще раз показати,  яке велике місце займає  музика в їхньому житті.  

 

   Участь у концертах  – це завжди подія для талановитих дітей, які відкривають для себе секрети музики у початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах, та для їх викладачів. Нинішній артпроект, запропонований школам естетичного виховання Обласним навчально-методичним центром підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів та Харківським представництвом Міжнародної асоціації діячів дитячого естетичного виховання, став для них  значною подією.

 

    За проектом організаторів концерти розпочалися одночасно на усіх концертних майданчиках. У творчій атмосфері між юними артистами та глядачами панував незримий зв’язок, що підсилював емоційну складову заходу, а почуття причетності до загальної справи надавало особливої піднесеності.

 

   Музика дійсно об’єднала серця і душі людей, які прагнуть долучатися до прекрасного. За попередніми підрахунками глядацька аудиторія склала майже тисячу людей. Це мешканці мікрорайонів Харкова та населених пунктів області, де розташовані школи естетичного виховання. Серед них чимало ветеранів, для яких концерти стали музичним подарунком у Міжнародний день людей похилого віку. Відвідали  концерти також родини з дітьми, які в майбутньому збираються навчатися у школах естетичного виховання. Неабияку зацікавленість та бажання навчатися музиці в них викликало саме відвідування приміщень шкіл  та знайомство з творчістю ровесників. Проведення концертів не обмежилося лише шкільними залами. Окремі колективи провели їх у будинках та палацах культури, в  приміщеннях музеїв тощо.

 

 Такий формат відзначення Міжнародного дня музики на Слобожанщині використано вперше і  він має всі підстави для успішного продовження та розвитку. Зблизивши різних людей,  МУЗИКА, як невід’ємна складова земних духовних скарбів, ще раз підтвердила свою велику об’єднавчу силу.