Навигация по записям

КПК керівників шкіл естетичного виховання

Семінар з підвищення кваліфікації керівників шкіл естетичного виховання

 

IMG_0018   Новий 2015 рік в Обласному методичному центрі розпочався з короткотермінового семінару з підвищення кваліфікації керівників шкіл естетичного виховання: директорів, заступників директорів дитячих шкіл мистецтв, музичних та художніх шкіл м. Харкова і Харківської області, що проходитиме у період  12-16 січня у приміщенні Центру. 

 

  Необхідність проведення цього навчального заходу викликана вимогами часу: внесенням змін до чинного законодавства України у галузі мистецької освіти, проведенням процедури чергової Державної атестації початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів Харківської області, а також унікальною можливістю отримання керівним складом шкіл нових знань з питань сучасного менеджменту.

 

   У межах семінару слухачі матимуть змогу ознайомитись з особливостями регулювання трудових відносин, знайти відповіді на актуальні питання організації роботи з охорони праці, психології взаємовідносин в творчих колективах. Про типові порушення фінансово-господарської дисципліни в роботі бюджетних установ розкажуть працівники Державної фінансової інспекції. Власним досвідом роботи з формування кошторисів установ, розрахунку фондів оплати праці поділяться працівники Централізованих бухгалтерій. До уваги керівників шкіл естетичного виховання будуть запропоновані заняття з інноваційного менеджменту та ділової української мови. Не залишаться без розгляду проблеми, що виникають в організації навчально-виховного процесу шкіл естетичного виховання. Особлива увага у роботі семінару буде зосереджена на організації методичної роботи у  закладах початкової мистецької освіти.