Навигация по записям

Заходи 2015/2016 навчального року

Завершальне семінарське заняття для концертмейстерів

 

Шкільних концертмейстерів навчали колеги з університету мистецтв

 

16 травня 2016

 

piano2 Для педагогічних працівників методичного об’єднання класу фортепіано провели завершальне у поточному навчальному році семінарське заняття для концертмейстерів, які працюють у школах естетичного виховання Харкова та області. На розгляд фахівців цієї категорії була винесена цікава й актуальна тема: «Сполучення традиційних та інноваційних форм – необхідний баланс у роботі сучасного концертмейстера».  Читати далі ?

 


 

Обласний конкурс юних піаністів: спрямованість на академізм

 

25 березня 2016 року

 

IMG_1317  З 19 по 21 квітня поточного року проходив обласний конкурс юних піаністів, до якого серйозно готувалися в класах фортепіано шкіл естетичного виховання міста та області. Два етапи, два тури, академічне спрямування конкурсної програми та гідний рівень виконавської майстерності,  Читати далі ?

 


 

Результати обласного конкурсу юних піаністів

 

21 квітня 2016

 

buket_30Вітаємо переможців
(лауреатів та дипломантів молодшої,

середньої та старшої вікових груп)

обласного конкурсу юних піаністів

Читати далі ?

 


 

Вересневий тиждень секції фортепіано

 

7 вересня 2015

 

IMG_7158   У приміщенні Харківської дитячої музичної школи №9 ім.В.Сокальського відбулося засідання методичного об’єднання викладачів фортепіано.

   Основну увагу було зосереджено на обговоренні підсумків минулого навчального року, та завданнях нового 2015-2016 н.р, обговорені поточні справи та конкретизовані орієнтири діяльності викладачів за спеціальністю “фортепіано”.    Читати далі ?