Навигация по записям

Вітаємо переможців!

24 лютого 2019

 

  24 лютого в приміщенні Харківського вищого коледжу мистецтв відбувся Обласний конкурс читців «Моє натхнення…». Вже стало доброю традицією присвячувати конкурс видатним митцям світового рівня. Учні-читці мистецьких шкіл читали твори авторів Харківщини та вшановували пам’ять світового генія Олександра Сергійовича Пушкіна, 220-річчя від дня народження якого святкується в цьому році.

 

  Оцінювало виступи учнів журі в складі:

 

Андрієвська Тетяна Сергіївна – викладач кафедри сценічної мови Харківського державного університету мистецтв імені І.П Котляревського, актриса розмовного жанру Харківської обласної філармонії, заслужена артистка України, Басанець Тамара Олексіївна – завідувач предметно-циклової комісії «Сценічне мистецтво», викладач-методист Харківського вищого коледжу мистецтв, Гарбуз Раїса Андріївна – викладач предметно-циклової комісії «Сценічне мистецтво», Харківського вищого коледжу мистецтв.

 

За підсумками роботи журі переможцями конкурсу визнано:

 

I вікова категорія (від 7 до 9 років)

Лауреат I ступеня
Майорчиков Дамір – учень Куп’янської дитячої музичної школи №3, викладач Агапова Світлана Сергіївна
Лауреати II ступеня
Шагун Єгор – учень Харківської спеціалізованої школи №133 «Ліцей мистецтв», викладач Горська Марія Валеріївна
Клевцова Марія – учениця Харківської хореографічної школи, викладач Котова Олена Анатоліївна
Лауреат III ступеня
Савченко Олеся – учениця Харківської школи сучасних театрально-сценічних напрямів, викладач Корнієнко Лариса Григорівна
Дипломант конкурсу
Кобзар Артем – учень Харківської дитячої школи мистецтв №6, викладач Шаповалова Наталія Павлівна

 

II вікова категорія (від 10 до 12 років)

 

Лауреат I ступеня
Русавський Єгор – учень Харківської спеціалізованої школи №133 «Ліцей мистецтв», викладач Горська Марія Валеріївна
Лауреати II ступеня
Мураріу Ентоні – учень Харківської дитячої школи мистецтв №3, викладач Птушкіна Марина Володимирівна
Салтанова Луїза – учениця Харківської дитячої музичної школи № 8
імені П.Д. Гайдамаки, викладач Коледіна Наталя Федорівна
Лауреат III ступеня
Літвінов Миколай – учень Харківської дитячої музичної школи №8
імені П.Д. Гайдамаки, викладач Коледіна Наталя Федорівна

 

III вікова категорія (від 13 до 15 років)

 

Лауреат I ступеня
Попова Євгенія – учениця Харківської дитячої музичної школи № 8
імені П.Д. Гайдамаки, викладач Коледіна Наталя Федорівна

Лауреати II ступеня
Мамонова Софія – учениця Харківської школи сучасних театрально-сценічних напрямів, викладач Супрун Олена Ігорівна
Журавльов Валентин – учень Харківської спеціалізованої школи № 133 «Ліцей мистецтв», викладач Горська Марія Валеріївна
Лауреат III ступеня
Сальник Владислава – учениця Харківської школи мистецтв для підлітків та дорослих, викладач Дмитренко Олена Борисівна

 

  Спеціальний диплом «За краще виконання твору регіонального автора»
Горбунова Віталіна – учениця Харківської спеціалізованої школи №133 «Ліцей мистецтв», викладач Журавльова Тетяна Володимирівна

 

IV вікова категорія (16 – 17 років)

 

Лауреат I ступеня
Гура Валентин – учень Харківської спеціалізованої школи №133 «Ліцей мистецтв», викладач Беседіна Вікторія Георгіївна
Лауреат II ступеня
Адамський Денис – учень Харківської дитячої школи мистецтв №5 імені І.О.Дунаєвського, викладач Войцева Вікторія Юріївна
Дипломант конкурсу
Білоус Анна – учениця Харківської спеціалізованої школи №133 «Ліцей мистецтв», викладач Сердюченко Вікторія Олександрівна