Навігація по записах

Цикл практичних майстер-класів Володимира Соляникова

До уваги викладачів класу фортепіано та концертмейстерів!

 

ОНМЦПК спільно з ГО «Гармонія мистецтва» з 02 лютого по 18 травня 2022 року на платформі ZOOM проводить цикл практичних майстер-класів з підвищення кваліфікації заслуженого артиста України, доцента кафедри концертмейстерської майстерності Харківського національного університету мистецтв ім. І.П.Котляревського Володимира Соляникова за темою: «Можливості акомпанементу в роботі піаніста-концертмейстера з учнями різних спеціальностей. Методи та прийоми роботи з учнями з підбору по слуху та імпровізації»

 

  За результатами проходження майстер-класів слухачі, які відвідають всі п’ять майстер-класів циклу, отримують електронний сертифікат з підвищення кваліфікації (10 годин), всі інші — відмітки у методичних щоденниках.

 

  Викладачі та концертмейстери мають змогу стати активними учасниками майстер-класів, приїхавши зі своїми учнями за адресою: Проспект Перемоги, 59 «Voloshka music house». Про бажання безпосередньої участі треба вказати у формі реєстрації (останній пункт).

 

Тематика майстер-класів:
02 лютого 10 годині – «Особливості та прийоми роботи піаніста-концертмейстера з вокалістами різного віку та рівня підготовки»
16 лютого о 10 годині – «Особливості та прийоми роботи піаніста-концертмейстера з учнями класу скрипки, духових та ударних інструментів»
16 березня о 10 годині – «Методи та прийоми роботи з підбору по слуху та імпровізації з учнями різного віку та рівня підготовки. Практичні поради»
20 квітня о 10 годині – «Особливості та прийоми роботи піаніста-концертмейстера з учнями класу народних інструментів»
18 травня о 10 годині – «Секрети майстерності викладача та піаніста-концертмейстера. Обмін досвідом»

 

Участь виключно за попередньою електронною реєстрацією.

На кожен майстер-клас проводиться окрема реєстрація, яка відкривається за тиждень до проведення заходу.

 

Реєстрація на 02 лютого