Навігація по записах

Відбувся обласний відкритий конкурс дитячої творчості «Великодня писанка»

У березні-квітні поточного року відбувся черговий Обласний конкурс дитячої творчості «Великодня писанка». Організаторами конкурсу були Валківська школа мистецтв та Обласний навчально-методичний центр підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів.

Відмінною рисою цьогорічного конкурсу, враховуючи непереборні обставини, що склалися, було проведення його в дистанційному режимі.

На конкурс було подано понад 100 робіт учнів мистецьких шкіл та вихованців палаців дитячої та юнацької творчості в трьої вікових категоріях: до 9 років, 10-12 років, 13-17 років. Конкурс проходив за номінаціями традиційні воскові писанки; бісерні писанки; керамічні писанки; писанки нетрадиційних сучасних технік; витинанки великодньої тематики.

 

 

За рішенням журі конкурсу, до складу якого увійшли Наталя КРАВЧЕНКО, президент Харківського міського клубу писанкарства імені А.П. Овчаренко, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, Ольга ТИМОШЕНКО, директор Валківської школи мистецтв, Ірина ШЕГДА, заступник голови Харківського обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України, переможцями конкурсу стали:

 

Номінація «Витинанки Великодньої тематики»

І вікова категорія

І місце:

– Полушкіна Вікторія, 8 р .Валківська школа мистецтв, викладач Ольга Тимошенко

ІІ місце:

– Куліш Маргарита, 9 р., Будянська дитяча школа народного мистецтв, викладач Лариса Пивоварова

– Лютікова Любава, 8 р., Ватутінська філія Нововодолазької школи мистецтв, викладач Наталія Жарка

ІІІ місце:

– Пазюра Єгор, 8 р., ІІ-Іванівська школа мистецтв, викладач Володимир Павловський

– Єременко Вікторія, 9 р., Валківська школа мистецтв, викладач Ольга Тимошенко

Дипломант:

– Свергун Анна, 8 р., Валківська школа мистецтв, викладач Ірина Кнюкшта

ІІ вікова категорія

І місце:

– Мякота Софія, 11 р., Валківська школа мистецтв, викладач Олена Коваль

ІІ місце:

– Причина Марія, 10 р., Валківська школа мистецтв, викладач Людмила Ніколаєнко

ІІІ місце:

– Суялко Маргарита, 11 р., Богодухівська школа мистецтв імені В.Т. Борисова, викладач Вікторія Бобрик

– Істоміна Єлизавета, 10 р., Пісочинська школа мистецтв «АРТ НОВА», викладач Вікторія Чаус

Дипломанти:

– Лісконог Марія, 11 р., Валківська школа мистецтв, викладач Ірина Кнюкшта

– Москалик Вероніка, 12 р., Валківська школа мистецтв, викладач Людмила Ніколаєнко

ІІІ вікова категорія

І місце:

– Деркач Богдан, 13 р., Валківська школа мистецтв, викладач Олена Коваль

ІІ місце:

– Чистяк Карина, 13 р., Валківська школа мистецтв, викладач Людмила Ніколаєнко

– Пономаренко Валерія, 14 р., Харківська дитяча художня школа № 2 ім. П.О. Левченка, викладач Квітка А.М.

ІІІ місце:

– Авджабарова Вікторія, 15 р., Ватутінська філія Нововодолазької школи мистецтв, викладач Наталія Жарка

Дипломант:

– Гутнік Меліса, 14 р., Харківська дитяча художня школа № 2 ім. П.О. Левченка», викладач Квітка А.М.

 

Номінація «Бісерні писанки»

І вікова категорія

ІІІ місце:

– Бондар Софія, 9 р., Валківська школа мистецтв, викладач Олена Коваль

ІІ вікова категорія

ІI місце:

– Нальгієва Вероніка, 11 р., Валківська школа мистецтв, викладач Людмила Ніколаєнко

ІІІ вікова категорія

І місце:

– Садовничий Денис, 15 р., Харківська спеціальна школа №5, викладач Вікторія Лупандіна

ІІ місце

– Дем’яненко Валерія, 18 р., Харківська спеціальна школа №5, викладач Вікторія Лупандіна

 

Номінація «Писанки нетрадиційних сучасних технік»

І вікова категорія

ІІ місце:

– Бондар Софія, 9 р., Валківська школа мистецтв, викладач Олена Коваль

ІІІ місце:

– Гавриленко Ольга, 7 р., Валківська школа мистецтв, викладач Ірина Кнюкшта

ІІ вікова категорія

І місце:

– Москалик Вероніка, 12 р., Валківська школа мистецтв, викладач Людмила Ніколаєнко

Дипломант:

– Нальгієва Вероніка, 11 р., Валківська школа мистецтв, викладач Людмила Ніколаєнко

ІІІ вікова категорія

І місце:

– Чобітько Олександра, 14 р., Харківська спеціальна школа №5, викладач Наталія Нікітюк

ІІ місце:

– Черкашина Софія, 14 р., Харківська спеціальна школа №5, викладач Вікторія Лупандіна

ІІІ місце:

– Притуляк Олена, 15 р., Валківська школа мистецтв, викладач Людмила Ніколаєнко

Дипломант:

– Орел Світлана, 16 р., Валківська школа мистецтв, викладач Орел Олена

 

Номінація «Керамічні писанки»

І вікова категорія

І місце:

– Бондар Софія, 9 р., Валківська школа мистецтв, викладач Олена Коваль

ІІ місце:

– Свергун Анна, 8 р., Валківська школа мистецтв, викладач Ірина Кнюкшта

– Полушкіна Вікторія, 8 р., Валківська школа мистецтв, викладач Ольга Тимошенко

ІІІ місце:

– Шило Дарина, 9 р., Валківська школа мистецтв, викладач Олена Коваль

Дипломант

– Путінцев Дмитро, 9 р., «Валківська школа мистецтв», викладач Олена Коваль

– Капран Діана, 8 р., «Валківська школа мистецтв», викладач Ольга Тимошенко

ІІ вікова категорія

І місце:

– Нальгієва Вероніка, 11 р., Валківська школа мистецтв, викладач Людмила Ніколаєнко

ІІ місце:

– Москалик Вероніка, 12 р., Валківська школа мистецтв, викладач Людмила Ніколаєнко

ІІІ місце:

– Кнюкшта Софія, 11 р., Валківська школа мистецтв, викладач Ірина Кнюкшта

ІІІ вікова категорія

І місце:

– Котелевець Андрій, 13 р., Валківська школа мистецтв, викладач Ольга Тимошенко

ІІ місце:

– Стецюра Назар, 13 р., Валківська школа мистецтв, викладач Олена Коваль

ІІІ місце:

– Дундук Ангеліна, 16 р., Валківська школа мистецтв, викладач Ірина Кнюкшта

Дипломанти:

– Супрун Анна, 13 р., Валківська школа мистецтв, викладач Ірина Кнюкшта

– Новікова Олена, 13 р., Валківська школа мистецтв, викладач Ольга Тимошенко

– Коденко Ксенія, 13 р., Валківська школа мистецтв, викладач Олена Коваль

– Стельмащук Ксенія, 13 р., Валківська школа мистецтв, викладач Олена Коваль

 

Номінація «Традиційні воскові писанки»

І вікова категорія

І місце:

– Рашевська Софія, 7 р., Валківська школа мистецтв, викладач Ольга Тимошенко

ІІ місце:

– Пирогова Вероніка, 6 р., Творча майстерня «Дарвіта», викладач Вікторія Дармостук

ІІІ місце:

– Шенкевич Тетяна, 9 р., Височанська школа мистецтв, викладачі: Кравчинська О.В. Шарапова А.О.

– Рудая Марина, 9 р., Валківська школа мистецтв, викладач Ольга Тимошенко

Дипломанти:

– Ничипоренко Єгор, 8 р., Валківська школа мистецтв, викладач Ольга Тимошенко

– Шенкевич Євген, 7 р., Височанська школа мистецтв, викладачі: Кравчинська О.В. Шарапова А.О.

ІІ вікова категорія

І місце:

– Крамаренко Софія, 10 р., Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості, викладач Волкова Л.В.

ІІ місце:

– Главнєв Олександр, 11 р., Харківська спеціалізована школа №5, викладач Наталія Кравченко

– Жонова Софія,12 р., викладач Наталія Кравченко

ІІІ місце:

– Кірєєва Марія, 10 р, Люботинська спеціалізована мистецька школа-інтернат «ДИВОСВІТ», викладач Кравчинська О.В.

– Українець Єгор, 11 р., Творча майстерня «Дарвіта», викладач Вікторія Дармостук

Дипломант:

– Трохименко Катерина, 11 р., Валківська школа мистецтв, викладач Ольга Тимошенко

ІІІ вікова категорія

І місце:

– Андрущенко Софія, 16 р., Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості, викладач Волкова Л.В.

ІІ місце:

– Блажкун Лілія, 13 р., Харківська санаторна школа № 13, викладач Ходячих С.Ю.

– Сімонян Анна, 13 р., Харківська спеціалізована школа №5, викладач Наталія Кравченко

– Цимбал Анастасія, 15 р., Творча майстерня «Дарвіта», викладач Вікторія Дармостук

ІІІ місце:

– Дрокін Данило, 17 р., викладач Наталія Кравченко

– Українець Данило, 15 р., Творча майстерня «Дарвіта», викладач Вікторія Дармостук

– Василькіна Валерія, 13 р., Харківська спеціалізована школа №5, викладач Наталія Кравченко

– Самкова Дарина, 14 р., Харківський палац дитячої та юнацької творчості дизайн-студія «Палітра», викладач Олена Рідна

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ, БАЖАЄМО НОВИХ ТВОРЧИХ УСПІХІВ!