Post navigation

12 лютого 2023 року

ПЕДАГОГІЧНА МАЙСТЕРНЯ ВИКЛАДАЧІВ НАРОДНИХ ІНСТРУМЕНТІВ

  12.02.2023 року в режимі онлайн на платформі Zoom відбулась зустріч у Педагогічній майстерні викладачів класу бандури та баяну/акордеону мистецьких шкіл Харківщини.
До зустрічі були запрошені гості – фахівці з міст Одеси та Первомайська, Миколаївської області.
 

   Першою доповідала Тетяна Семененко, викладач вищої категорії Первомайської дитячої музичної школи та Первомайської дитячої школи мистецтв (Миколаївська обл.). У своєму виступі за темою «Дистанційне навчання в умовах війни. Мотивація. Психологічні аспекти. Особливості репертуару» вона розкрила актуальні питання цього часу, щодо:

 – психологічного стану учнів, особливостей навчання в умовах війни;
 – позитивно-емоційної атмосфери занять;
 – композиції та підбору на слух як важливих елементів творчості та музикування в класі баяна та акордеона;
 – пошуку нових форм роботи, що мотивують учнів до навчання;
 – огляду педагогічного репертуару для баяна та акордеона сучасних українських авторів.
 – заснування та розвитку класу бандури в мистецькій школі, формування інтересу до бандурного виконавства та музичного мистецтва зокрема.

 
  Слухачі виказали велику вдячність пані Тетяні за відданість своїй справі, творчі пошуки та напрацювання, що надихають учнів до навчання на баяні та акордеоні та за популяризацію і розвиток виконавства на бандурі в мистецьких школах свого рідного міста.
 
  Другою виступила Олена Божкова, завідувач відділу навчально-методичної̈ роботи Одеського обласного навчально-методичного центру закладів культури і мистецтва. Вона презентувала Одеські барви життя та творчості відомого та популярного серед музикантів та викладачів народних інструментів, композитора та музиканта Віктора Власова, присвячені 85 річчю з дня його народження. Слухачі подякували пані Олені за змістовний, емоційний, позитивний, пізнавальний матеріал про улюбленого композитора, переказали привітання Метру від шанувальників його творчості та побажали йому творчого довголіття та нових здобутків.
 
  Шоста зустріч викладачів у Педагогічній майстерні завершена. Сьома зустріч відбудеться 12 березня з викладачами класу гітари, домри, балалайки, цимбалів. Слідкуйте за реєстрацією на нашому сайті.