Навигация по записям

Номінація «Вокально-хорові ансамблі»

V Дельфійські ігри Слобожанщини «Надія.Молодість.Талант.»

 

ПЕРЕМОЖЦІ

 

IMG_3600

 

Номінація «ВОКАЛЬНО-ХОРОВІ АНСАМБЛІ»

 Молодша вікова категорія

 

Золотий кубок

 

Гурт народної пісні «Співаночки» Балаклійської ДМШ, викладач Шерстюк Тетяна Андріївна



 Срібний кубок

 

Вокально-хоровий ансамбль Харківської ДШМ №2 ім. П.Чайковського, викладач Качуровська Тетяна Юріївна, концертмейстер Ананьєва Зоя Миколаївна

 

Бронзовий кубок

 

Вокально-хоровий ансамбль «Здравиця» Лозівської ДШМ №1, викладач Герман Олена Василівна, концертмейстер Сорока Нінель Василівна

Змішана вікова категорія

 

Золотий кубок

 

Вокально-хоровий ансамбль Харківської ДШМ №4 ім. М.Леонтовича, викладач Сафонова Марина Аркадіївна, концертмейстер Іпатко Марина Василівна

 

Срібний кубок

 

Вокально-хоровий ансамбль «Камертон» Харківської хорової школи, викладач Сластін Любов Михайлівна, Багін Михайло Леонідович, концертмейстер Лазюка Дмитро Васильович

 

Бронзовий кубок

 

Вокально-хоровий ансамбль «Харківські соловушки» Харківської ДМШ №3 ім. М.Кармінського, викладач Велика Олена Юріївна, концертмейстер Пєрова Марина Ігорівна

Вокально-хоровий ансамбль Харківської ДШМ №5 ім. І.Дунаєвського, викладач Балабай Анна Олександрівна, концертмейстер Моїсеєва Ольга Володимирівна

 

Диплом

 

Вокально-хоровий ансамбль Лозівської ДМШ, викладач Єськова Антоніна Анатоліївна, концертмейстер Ремінь Олена Володимирівна

Вокально-хоровий ансамбль «Ліра» Купянської ДМШ №1, викладач Карасик Ірина Григорівна, концертмейстер Погорнова Марина Михайлівна

Вокально-хоровий ансамбль Близнюківської ДМШ «Бемолька», викладач Шабуліна Ольга Веніаминівна, концертмейстер Шевченко Галіна Анатоліївна

Вокально-хоровий ансамбль «Ліцеїст» Харківської спеціальної школи №133 «Ліцей мистецтв», викладач Лагутіна Ніна Георгіївна, концертмейстер Буцька Ліліана Євгенівна

 

Середня вікова категорія

 

Золотий кубок

 

Вокально-хоровий ансамбль «Гармонія» Харківської ДМШ №9 ім. В.Сокальського, викладач Попова Олена Валеріївна, концертмейстер ТОрська-Литвин Ірина Георгіївна

Вокально-хоровий ансамбль «Viva» Харківської ДМШ №15 ім. В.Моцарта, викладач Гудкова Іна Георгіївна, концертмейстер Каширцева Наталія Володимирівна

 

Срібний кубок

 

Вокально-хоровий ансамбль «Барвінок» Чугуївської ДМШ, викладач Мірущенко Ніна Миколаївна, концертмейстер Мамина Анна Миколаївна

 

Бронзовий кубок

 

Вокально-хоровий ансамбль «Щебетушки» Харківської ДМШ №11, керівник Вішленков Микола Петрович, концертмейстер Новосьолова Валентина Віталіївна

 

Диплом

 

Вокально-хоровий ансамбль «Сонечко» Харківської ДМШ №1 ім. Л.Бетховена, викладач Сорокотягіна Ганна Сергіївна, концертмейстер Буцька Ліліана Євгенівна

Вокально-хоровий ансамбль «Соловейко» Харківської ДМШ №1 ім. Л.Бетховена, викладач Луттер Юлія Сергіївна, концертмейстер Сумцова Ірина Олександрівна

Вокально-хоровий ансамбль «До-ре-ми» Харківської хорової школи, викладач Сластін Любов Михайлівна, Багін Михайло Леонідович, концертмейстер Лазюка Дмитро Васильович

 

Старша вікова

 

Золотий кубок Не присуджували

 

Срібний кубок

 

Вокально-хоровий  ансамбль Харківської школи сучасних театральних напрямів, викладач Кирилова Мар’яна Володимирівна, концертмейстер Завгородня Ірина Леонідівна

 

Бронзовий кубок Не присуджували

 

Диплом

 

Вокально-хоровий ансамбль Харківської ДМШ №10, викладач Давидова Олена Миколаївна, концертмейстер Ходоровська Олена Львівна
Вокально-хоровий ансамбль Харківської ДМШ №12 ім. К.Шульженко, викладач Лупіка Ірина Юріївна, концертмейстер Звягінцева Олена Олегівна