ГОНЧАРОВА О.М.

Куратор – методист секції викладачів народних інструментів навчально-методичного центру підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів

ГОНЧАРОВА ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА

 

 

 

акордеон
балалайка
бандура
баян
гітара
домра
цимбали

 

 

 

 


Електронна збірка номерів учасників концерту «Сучастні твори українських композиторів для народних інструментів»

 

(Перекладення, обробки
другої половини ХХ – ХХІ століття)
Ласкаво просимо до ознайомлення!

 


 

БІБЛІОТЕКА МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ

 


 

ЖУРНАЛ «МУЗИЧНА ШКОЛА» (інформаційний огляд)

 


 

ПРОГРАМИ
викладачам народних інструментів мистецьких шкіл

 


 

НА ДОПОМОГУ ВИКЛАДАЧУ

 


 


ПЛАН РОБОТИ
МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ
КЛАСУ НАРОДНИХ ІНСТРУМЕНТІВ МИСТЕЦЬКИХ ШКІЛ ХАРКІВЩИНИ
/баян, акордеон, домра, балалайка, бандура, цимбали, гітара/
(куратор-методист Гончарова Олена Миколаївна)
на ПЕРШЕ ПІВРІЧЧЯ 2023-2024 навчального року

 
 
 


ПЛАН РОБОТИ
МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ
КЛАСУ НАРОДНИХ ІНСТРУМЕНТІВ МИСТЕЦЬКИХ ШКІЛ ХАРКІВЩИНИ
/баян, акордеон, домра, балалайка, бандура, цимбали, гітара/
(куратор-методист Гончарова Олена Миколаївна)
на ДРУГЕ ПІВРІЧЧЯ 2023-2024 навчального року

 
 


ПОТОЧНІ НОВИНИ


 
25 лютого 2024
 

АНАЛІЗУЄМО ПРОВЕДЕНННЯ КОНКУРСУ

 
  22 лютого 2024 року в режимі онлайн на платформі Zoom відбулося семінарське заняття викладачів класу гітари мистецьких шкіл Харківської області та міста Харкова за темою: «Аналіз та методичні рекомендації членів журі за результатами виступів учасників ХІ Обласного конкурсу юних виконавців на класичній гітарі імені Віталія Петрова».
 
Читати далі →
 


25 лютого 2024
 

ХІ Обласний конкурс юних виконавців на класичній гітарі
імені Віталія Петрова

 
  Не зважаючи на тяжке сьогодення нашого життя, Обласний навчально-методичний центр підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів, в цей час, вже традиційно, один раз на два роки, у лютому в дні пам’яті видатного гітариста та викладача Віталія Петрова разом з музичною спільнотою Харківщини віддає шану талановитому земляку яскравим гітарним конкурсом.
 
Саме 20 лютого 2024 року відбулося відкриття ХІ Обласного конкурсу юних виконавців на класичній гітарі імені Віталія Петрова /за відеозаписами/. На відкритті конкурсу, члени журі, а саме учні В. К. Петрова, вкотре, згадали та розповіли про Вчителя, значимість його внеску в розвиток гітарної школи Харківщині. Було підкреслено, що саме цей конкурс став стартом та випробуванням виконавської майстерності для багатьох юних гітаристів Харківщини.
 
Читати далі →
 

 


25 лютого 2024
 
 

НАВЧАЮТЬСЯ ВИКЛАДАЧІ КЛАСУ ГІТАРИ МИСТЕЦЬКИХ ШКІЛ ХАРКІВЩИНИ

 

   З 19 по 23 лютого 2024 року викладачі класу гітари мистецьких шкіл Харківської області та міста Харкова підвищували кваліфікацію за темою «Творчій підхід як необхідна умова професійної діяльності сучасного педагогічного працівника мистецької школи».
 

Читати далі →
 

 


 
23 січня 2024
 
    За підтримки Обласного навчально-методичного центру підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів, саме до дня народження Бориса Олександровича Міхєєва (09.01.2024), професора Харківського національного університету мистецтв імені І. П. Котляревського, заслуженого діяча мистецтв України, члена Спілки композиторів України, відомого музиканта, корифея домрової школи, вийшли з друку два збірника:  «Старовинні танці» та «Дитяча сюїта». Читати далі →
 


 
02 грудня 2023
 

НАВЧАЮТЬСЯ ВИКЛАДАЧІ СТРУННИХ НАРОДНИХ ІНСТРУМЕНТІВ МИСТЕЦЬКИХ ШКІЛ ХАРКІВЩИНИ

 
    З 27 листопада по 01 грудня 2023 року викладачі струнних народних інструментів мистецьких шкіл Харківської області та міста Харкова підвищували кваліфікацію за темою: «Творчий підхід як необхідна умова професійної діяльності сучасного педагогічного працівника мистецької школи».

Читати далі →
 
 


 
30 листопада 2023
 

ОПАНОВУЄМО ТИПОВІ НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ
З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ АНСАМБЛЬ»

 
    29 листопада 2023 року в режимі онлайн на платформі ZOOM проведено семінарське заняття викладачів струнних народних інструментів мистецьких шкіл Харківщини за участі Марини Ляшенко, викладача-методиста Бабаївської школи мистецтв та Андрія Стрільця, доцента кафедри народних інструментів України Харківського національного університету мистецтв імені І. П. Котляревського, заслуженого діяча мистецтв України, доктора мистецтва.

Читати далі →
 


 

23 вересня 2023

НАВЧАЮТЬСЯ ВИКЛАДАЧІ КЛАСУ ГІТАРИ

 
З 18 по 22 вересня 2023 рокувикладачі класу гітари мистецьких шкіл Харківської області та міста Харкова підвищували кваліфікацію за темою «Творчий підхід як необхідна умова професійної діяльності сучасного педагогічного працівника мистецької школи».

Читати далі →
 


 
22 вересня 2023

ВИВЧАЄМО ДОСВІД КОЛЕГ

 
20 вересня 2023 року,в режимі онлайн на платформі Zoom проведено семінарське заняття викладачів класу гітари мистецьких шкіл Харківщини. Семінар провів Володимир ГОМЕНЮК, викладач-методист Київської дитячої музичної школи №7 імені І. Н. Шамо, який вперше взяв участь в заході ОНМЦПК.

Читати далі →
 


 
26 серпня 2023

СЕРПНЕВИЙ ТИЖДЕНЬ
/МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ
НАРОДНИХ ІНСТРУМЕНТІВ/

 
26 серпня 2023 року, в режимі онлайн на платформі Zoom було проведено Інструктивно – методичний семінар «Серпневий тиждень» методичного об’єднання педагогічних працівників класу народних інструментів мистецьких шкіл Харківщини. Читати далі →
 


 

Сертифікати учасників Педагогічної майстерні викладачів народних інструментів
2022-2023 навчальний рік


 


15 липня 2023
 

 

ЗВІТ ОНМЦПК ЗА 2022-2023 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 
 
 
 


 

ЗАВЕРШУЄМО НАВЧАЛЬНИЙ РІК

05 травня 2023

 
 
03.05.2023 року в режимі онлайн на платформі Zoom відбулося Організаційно-методичне заняття завідувачів та провідних викладачів відділів/відділень народних інструментів мистецьких шкіл Харківщини за темою: «Підсумки методичного об’єднання педагогічних працівників народних інструментів та перспективи роботи в 2023-2024 н/р»

 
  Читати далі →

 


 
30 квітня 2023
 

ХІ Всеукраїнський конкурс виконавців на бандурі імені Гната Хоткевича

 
З 27 по 29 квітня 2023року на батьківщині великого митця, в Харкові, відбувся XІ Всеукраїнський конкурс виконавців на бандурі імені Гната Хоткевича. Конкурс вже має свою історію, своїх зірочок, які спалахнули на музичному небосхилі України. Задачі, поставлені перед учасниками творчого змагання, виправдали свою місію, адже професійні вимоги, сучасний репертуар, нові стильові риси, притаманні виконавству сьогодення, внесли в мистецтво гри на бандурі певні здобутки.
 
  Читати далі →

 
 


 

27 квітня 2023 року
 
відкривається ХІ Обласний (Всеукраїнський)
конкурс виконавців на бандурі
імені Гната ХОТКЕВИЧА

 

     

 

Розклад проведення           склад журі

 
 


 

Концерт «Чарівні звуки народних інструментів»

 

29 березеня 2023

 
 
 Рівно рік минув від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Рік був складним для всієї країни та для кожного з нас. У нашому житті трапилися події, які неможливо забути. Багато об’єктів культурної спадщини втрачено, але, попри всі обмеження воєнного часу, сирени та повітряні тривоги, ми не втрачаємо віри в майбутнє, в ПЕРЕМОГУ.
 
Особливо сьогодні ми маємо працювати над збереженням музичної культурної спадщини України, Харківщини зокрема. Саме культурна спадщина підкреслює нашу національну ідентичність.
 
  Читати далі →

 
 


 

ПЕДАГОГІЧНА МАЙСТЕРНЯ ВИКЛАДАЧІВ НАРОДНИХ ІНСТРУМЕНТІВ ЗАВЕРШУЄ РОБОТУ

 

12 березеня 2023

 
 
12.03.2023 року в режимі онлайн на платформі Zoom відбулася сьома зустріч у Педагогічній майстерні викладачів народних інструментів. Цього разу зустрічалися викладачі класу домри, гітари, балалайки та цимбалів мистецьких шкіл Харківщини і розглядали історично важливу творчу спадщину відомого в Україні корифея розвитку народних інструментів Лисенка Миколи Тимофійовича /до 105 річчя від дня народження/.

 
  Читати далі →

 
 


 

ПЕДАГОГІЧНА МАЙСТЕРНЯ ВИКЛАДАЧІВ НАРОДНИХ ІНСТРУМЕНТІВ

 

12 лютого 2023

 
  12.02.2023 року в режимі онлайн на платформі Zoom відбулась зустріч у Педагогічній майстерні викладачів класу бандури та баяну/акордеону мистецьких шкіл Харківщини.
До зустрічі були запрошені гості – фахівці з міст Одеси та Первомайська, Миколаївської області.
  Читати далі →

 
 


ЗВІТ ПРО РОБОТУ ОНМЦПК У 2022 РОЦІ

 

Основні здобутки 2022 року

05 січня 2023

 

Закінчився 2022 рік. Рік був складним для всієї країни та кожного з нас. У нашому житті трапилися події, які неможливо забути. Але, попри всі обмеження воєнного часу, сирени та повітряні тривоги, ми не втрачаємо віри в майбутнє, в ПЕРЕМОГУ. Ми працюємо для ПЕРЕМОГИ, кожен на своєму місці, наближаємо її в свій спосіб, у свої можливості.  Читати далі →

 


 

Педагогічна майстерня викладачів класу гітари

 
30 листопада 2022

 

В останній день осені 30.11.2022 року в режимі онлайн на платформі Zoom відбулась п’ята зустріч у Педагогічній майстерні викладачів класу гітари мистецьких шкіл Харківщини.

Читати далі →

 


 

Педагогічна майстерня викладачів класу домри та балалайки

 

13 листопада 2022

 

13 листопада року в режимі онлайн на платформі Zoom відбулась четверта зустріч у Педагогічній майстерні викладачів класу домри та балалайки мистецьких шкіл Харківщини. Читати далі →

 


 

Педагогічна майстерня викладачів класу баяна та акордеона

ТРЕТЯ ЗУСТРІЧ У “ПЕДАГОГІЧНІЙ МАЙСТЕРНІ НАРОДНИКІВ”

 
30 жовтня 2022
 

30.10.2022 року в режимі онлайн на платформі Zoom відбулась третя зустріч в Педагогічній майстерні викладачів класу баяна та акордеона мистецьких шкіл Харківщини. На цей раз були розглянуті та прокоментовані навчальні програми

 Читати далі →
 


 

Педагогічна майстерня викладачів класу цимбалів

ДРУГА ЗУСТРІЧ У ПЕДАГОГІЧНІЙ МАЙСТЕРНІ НАРОДНИКІВ

 

02 жовтня 2022

 

02.10.2022 року в режимі онлайн на платформі Zoom відбулася друга зустріч в Педагогічній майстерні – викладачів класу цимбалів мистецьких шкіл Харківщини.
Ольга Юрченко, старший викладач кафедри народних інструментів України Читати далі →

 


 

Педагогічна майстерня викладачів класу бандури

СТВОРЮЄМО УМОВИ ДЛЯ СХОДЖЕННЯ КОЖНОГО ВИКЛАДАЧА ДО НОВОГО ЗНАННЯ ТА НОВОГО ДОСВІДУ

29 вересня 2022

 

29.09.2022 року в режимі онлайн на платформі Zoom відбулася перша зустріч в Педагогічній майстерні – викладачів класу бандури опановували навчальну програму.

Читати далі →

 


 

Патріотична акція «МИ УКРАЇНА!»

 

У цей дуже важкий для України час, не дивлячись на постійні обстріли, з березня по липень 2022 року Обласним навчально-методичним центром підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів Харківської обласної ради було проведено потужній патріотичний проєкт – «МИ – УКРАЇНА!». Читати далі →

 


 

Серпневий тиждень викладачів класу народних інструментів

/методичне об’єднання викладачів класу народних інструментів/

 

28 серпня 2022

 

27 серпня в режимі онлайн, з використанням платформи ZOOM, відбувся інструктивно-методичний семінар «Серпневий тиждень» методичного об’єднання педагогічних працівників класу народних інструментів (акордеон, балалайка, Читати далі →

  

МАТЕРІАЛИ 2021-2022 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ (ОГЛЯД)

 


 

МАТЕРІАЛИ 2020-2021 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ (ОГЛЯД)

 


 

МАТЕРІАЛИ 2019-2020 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ (ОГЛЯД)

 


 

МАТЕРІАЛИ 2018-2019 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ (ОГЛЯД)

 


 

МАТЕРІАЛИ 2017-2018 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ (ОГЛЯД)

 


 

МАТЕРІАЛИ 2016-2017 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ (ОГЛЯД)

 


 

МАТЕРІАЛИ 2015-2016 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ (ОГЛЯД)

 


 

МАТЕРІАЛИ 2014-2015 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ (ОГЛЯД)

 


 

МАТЕРІАЛИ 2013-2014 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ (ОГЛЯД)