Навигация по записям

Вітаємо кращих концертмейстерів

25 листопада 2015

Вітаємо кращих концертмейстерів конкурсу юних виконавців на народних інструментах

 

IMG_8768+  24 та 25 листопада 2015 року юні виконавці на народних інструментах (балалайка, бандура, домра, цимбали) мали можливість представити свою майстерність в обласному конкурсі. Вимогами до учасників було виконання твору композиторів класиків та оригінального твору. Це надало можливість юним виконавцям яскравіше виказати вміння володіння музичним інструментом.

 

  У складі журі працювали відомі професіонали музиканти міста Харкова: Міхєєв Б.О., професор Харківського національного університету мистецтв ім.І.П.Котляревського, заслужений діяч мистецтв України;  Костенко О.О., доцент Харківського національного університету мистецтв ім.І.П.Котляревського, заслужений діяч мистецтв України; Мандзюк Л.С., доцент Харківського національного університету мистецтв ім.І.П.Котляревського, кандидат мистецтвознавства; Костенко Н.Є., доцент Харківського національного університету мистецтв ім.І.П.Котляревського, кандидат мистецтвознавства,  Костогриз С.О., старший викладач  Харківського національного університету мистецтв ім.І.П.Котляревського; Самоварова Т.М., директор обласного навчально-методичного центру підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів, заслужений працівник культури України.

 

   Журі відзначило кращих концертмейстерів конкурсу, які стали  невід’ємною частиною ансамблю, забезпечуючи більш повне розкриття музичного образу у всій його темповій, тембровій та динамічній повнот:

 

Голенко Ольга Олександрівна, ДМШ№9 ім.В.І.Сокальського
Грічанок Сона Ельмартівна, ДМШ№9 ім.В.І.Сокальського
Давидова Ірина Геннадіївна, ДМШ №12 ім.К.І.Шульженко
Єфімова Тетяна Борисівна, ДМШ №12 ім.К.І.Шульженко
Міленіна Тетяна Вікторівна, ДМШ №12 ім.К.І.Шульженко
Нечагіна Вікторія Олександрівна, ДШМ№2 ім.П.І.Чайковського
Перетяга Наталія Захарівна, ДМШ№9 ім.В.І.Сокальського
Соляников Владислав Володимирович, ДМШ №12 ім.К.І.Шульженко
Сумцова Ірина Олександрівна, ДМШ №1 ім. Л. Бетховена
Суховій Юлія Василівна, ДМШ №7 ім. М. П. Мусогорського
Фіщенко Маріанна Олександрівна, ДМШ №13 ім.М.Т.Коляди
Харенко Аліна Олексіївна, ДШМ№4 ім.М.Д.Леонтовича