Навигация по записям

Підсумки конкурсу “Дивосвіт країни “Театралії”

26 квітня 2013

 

Визначені переможці Обласного конкурсу дитячих театральних колективів “Дивосвіт країни “Театралії”

 

ДИПЛОМИ

 

молодша вікова категорія

лауреат І ступеняХарківської Школи сучасних театрально-сценічних напрямів (викладачі Бочалова Юлія Валеріївна, Михайлуца Тетяна Володимирівна) – вистава-казка “Муха-Цокотуха” за мотивами казки К. Чуковського

 

лауреат ІІ ступеняДитячо-юнацький театр “MINImore” Харківської дитячої школи мистецтв № 6, м. Харків (викладачі Козуб Ольга Олександрівна, Козлова Анна Олександрівна) – вистава “Наташкіни фантазіі” за мотивами казки М. Носова “Незнайка”

 

лауреат ІІІ ступеняТеатр “Фантазёры» Харківської дитячої школи мистецтв № 3 (викладач Світлічна Олена Андріївна, концертмейстер Жигалова Катерина Євгеніївна) — за музичну п’єсу-гру “Волк и семеро козлят” А. Нестерчука

________________________________________________________________

 

середня вікова категорія:

лауреат І ступеняДитячий музично-драматичний театр (4-й клас) Харківської Школи сучасних театрально-сценічних напрямів (викладач Романцева Маргарита Олександрівна) – вистава “Маугли” за мотивами казки Р. Кіплінга “Маугли”

 

лауреат ІІ ступеня Дитячий музично-драматичний театр (3-й клас) Харківської Школи сучасних театрально-сценічних напрямів (викладач Михайлуца Тетяна Володимирівна) – музично-драматична казка “Чіполіно та його друзі” за мотивами казки Д. Родарі “Чіполіно”

 

лауреат ІІ ступеня Харківської Школи сучасних театрально-сценічних напрямів (викладач Романцева Маргарита Олександрівна) – пластично-музична драма “Африканські казки” за мотивами казок народів Африки

 

лауреат ІІІ ступеняТеатральний колектив “Софіт” Куп’янської дитячої музичної школи № 3 (викладач Давиденко Олена Іванівна, концертмейстер Ревека Світлана Леонтіївна) – музична вистава “Новейшие приключения Бременских музыкантов» за мотивами казки братьев Грим “Бременські музики”

________________________________________________________________

 

старша та змішана вікова категорія:

лауреат І ступеняДитячий музично-драматичний театр (8-й клас) Харківської Школи сучасних театрально-сценічних напрямів (викладач Малініна Кіра Юріївна, режисер-постановник Шевченко Анастасія Ігорівна) – вистава “Щастя” за мотивами казки М. Метерлінка “Синій птах”

 

лауреат ІІ ступеня — не визначен

 

лауреат ІІІ ступеняДитячо-юнацький театр “MINImore” Харківської дитячої школи мистецтв № 6 (викладачі Козуб Ольга Олександрівна, Чубенко Марія Юріївна) – вистава “Синяя птица” за мотивами казки М. Метерлінка “Синяя птица”

 

лауреат ІІІ ступеняТеатр “Тутті” Харківської дитячої школи мистецтв № 3 (викладач Птушкіна Марина Володимирівна, концертмейстер Ріпко Дарья Олександрівна) – вистава “Поезд в никуда” за мотивами творів М. Ентіна

 

Диплом “За краще втілення національної тематики”

Театральна студія “Геліос”, Київського району м. Харкова (керівник студії Пилипко О.Й.), вистава “Легенди Буковини” за мотивами творів Ольги Кобилянської

 

Диплом “За краще музичне рішення вистави”

Театральна група “Ми” Харківської школи мистецтв для підлітків та дорослих (викладач Островська Світлана Євгеніївна), вистава “Ребята с нашего двора” за мотивами музичних творів І. Дунаєвського.

 

Вітаємо !

Учнів театральних відділень шкіл естетичного виховання, які отримали

спеціальні дипломи конкурсу

Диплом “За кращий естрадний вокал”

Лілію Осейчукученицю школи сучасних театрально-сценічних напрямів, м. Харкова (вистава “Мауглі”)

 

Диплом “За кращу епізодичну роль”

Курганську Іринуученицю дитячої музичної школи № 9 ім. В.І. Сокальського, м. Харкова (вистава “Новогодняя сказка”)

 

Диплом “За кращу жіночу роль першого плану”

Харченко Елінувихованку КЗ “Центру дитячої та юнацької творчості № 3” київського району м. Харкова (роль Туркіні у виставі “Легенди Буковини”)

 

Диплом “За кращу чоловічу роль першого плану”

Зенкіна Данілаучня школи сучасних театрально-сценічних напрямів м.Харкова (роль Тіль Тіль у виставі “Щастя”)

 

Диплом “За кращий академічний спів”

Д’яченко Олександруученицю дитячої музичної школи № 10 м. Харкова (роль Королеви у виставі “Королівський бутерброд”)

 

Диплом “За синтетичність драматично-музичного втілення”

Размолодіну Алісуученицю Харківської школи для підлітків та дорослих (роль Едіт Піаф у виставі “Едіт Піаф: я співаю для кожного”).