Навигация по записям

Конкурс виконавців на народних інструментах (другий день)

Другий день обласного конкурсу

виконавців на народних інструментах.

 

str_2904

   19 грудня 2013 року у приміщенні дитячої музичної школи №5 ім. М.Римського-Корсакова завершився другий день Обласного конкурсу виконавців на народних інструментах учнів шкіл естетичного виховання міста Харкова та Харківської області за номінацією домра,балалайка,бандура, цимбали.

   У цій номінації взяли участь 65 учнів шкіл естетичного виховання міста Харкова та Харківської області за двома віковими групами:

  • середня вікова група – з 10 до 12 років включно;
  • старша вікова група – з 13 до 16 років включно.

    За програмними вимогами кожен учасник виконував два твори – обробку чи переклад української народної музики (пісні) та твір за власним  вибором.

 

До складу журі конкурсу увійшли:

 

   Голова журі

Міхєєв Борис Олександрович — професор Харківського Національного університету мистецтв ім.І.П.Котляревського, заслужений діяч мистецтв України;

 

   Члени журі

Костенко Олена Афанасіївна — викладач Харківскього музичного училища ім.Б.Лятошинського, заслужений діяч мистецтв України

Мандзюк Любов Сергіївна – доцент Харківського Національного університету мистецтв ім. І.П.Котляревського, кандидат мистецтвознавства

 

За підсумками роботи журі визначені переможці конкурсу

 

Середня вікова група:

 

Лауреат І ступенюЗвягінцева Катерина (домра), ДМШ №12 ім.К.І.Шульженко, викладач Костенко Наталія Євгеніївна, концертмейстер Міленіна Тетяна Вікторівна

Лауреат ІІ ступенюТухтаров Тимур (балалайка), ДМШ №12 ім. К.І.Шульженко, викладач Страшок Михайло Іванович, концертмейстер Іванова Ніна Леонідівна

Лауреат II ступенюПлатонова Анастасія (домра), ДМШ №12 ім.К.І.Шульженко, викладач Костенко Наталія Євгеніївна, концертмейстер Міленіна Тетяна Вікторівна

Лауреат II ступенюТкач Ольга (бандура), ДШМ №2 ім.П.І.Чайковського, викладач Гогунська Зінаїда Вікторівна

Лауреат II ступенюІвоніна Вероніка (цимбали), ДМШ №12 ім.К.І.Шульженко, викладач Кужба Михайло Дмитрович, концертмейстер Іванова Ніна Леонідівна

Лауреат II ступенюКоробка Анна (цимбали), Комсомольська ДМШ, викладач Шабанова Таісія Олександрівна ,концертмейстер Юр’єва Вікторія Сергіївна

Лауреат ІІІ ступенюБочаров Гліб (балалайка), ДМШ №9 ім.В.І.Сокальського, викладач Булгаков Євген Сергійович, концертмейстер Голенко Ольга Олександрівна

Лауреат ІІІ ступенюЄщенко Юлія (домра), ДМШ №13 ім.М.Т.Коляди, викладач Пігар Юлія Юріївна, концертмейстер Фіщенко Маріанна Олександрівна

ДипломантРябушко Іван (балалайка), ДМШ №7 ім.М.П.Мусоргського, викладач Прихно Тетяна Василівна, концертмейстер Суховій Юлія Василівна

ДипломантАбу Саід Даніель (домра), ДШМ №6, викладач Юшина Світлана Іванівна, концертмейстер Сапеляк Христина Степанівна

ДипломантЗіборова Єлизавета (домра), ДМШ №8, ім.П.Д.Гайдамаки, викладач Михайлова Олена Анатоліївна, концертмейстер Нарожна Олена Володимирівна

ДипломантКузнєцова Валерія (бандура), Люботинська ДМШ, викладач Івахненко Вікторія Яківна

ДипломантРусіна Анна (цимбали), ДШМ №3, викладач Попович Марія Сергіївна, концертмейстер Ігнатенко Олена Олександрівна

ДипломантКраснокутський Артем (бандура), Валківська ДШМ, викладач Удовик Ольга Леонідівна,  концертмейстер Собко Анна Олександрівна.

 

Старша вікова група:

 

Гран –прі

 

Рябінченко Євгеній (домра), ДМШ№ 3 ім.М.В.Кармінського, викладач Рибалка Світлана Миколаївна, концертмейстер Тадеуш Катерина Анатоліївна

 

Лауреат І ступеню Бурцева Анастасія (цимбали), ДМШ №9 ім.В.І.Сокальського, викладач Юрченко Ольга Петрівна, концертмейстер Грічанок Сона Ельмартівна

Лауреат І ступенюМудракова Анастасія (домра), ДШМ №3, викладач Алейнікова Лідія Вікторівна, концертмейстер Стогній Валентина Тимофіївна

Лауреат І ступенюКривошапченко Дар’я (бандура), ДШМ №2 ім.П.І.Чайковського, викладач Гогунська Зінаїда Вікторівна, концертмейстер Лавров Максим Вадимович

Лауреат ІІ ступенюСухоставець Іван (балалайка), ДМШ №7 ім. М.П.Мусоргського, викладач Прихно Тетяна Василівна, концертмейстер Суховій Юлія Василівна

Лауреат II ступенюЗорова Майя (цимбали), ДШМ №4 ім.М.Д.Леонтовича, викладач Лебединська Оксана Іванівна, концертмейстер Радіна Тамара Робертівна

Лауреат II ступенюЖирова Анастасія (бандура), ДШМ №5 ім.І.О.Дунаєвського, викладач Ляшенко Марина Анатоліївна,концертмейстер Самченко Тетяна Володимирівна

Лауреат ІІІ ступенюБровко Поліна (домра), ХСШ №133 “Ліцей мистецтв”, викладач Мартинюк Алла Миколаївна, концертмейстер Стаценко Ольга Василівна

Лауреат ІII ступенюОвчаренко Михайло (бандура), ДМШ №9 ім.В.І.Сокальського, викладач Барсукова Ольга Олександрівна

Лауреат ІІІ ступенюСтаровойтова Дарина (бандура), ДМШ №13 ім.М.Т.Коляди, викладач Коновалова Алла Іванівна, Тарасова Оксана Павлівна (вокал)

ДипломантПаладійчук Ярослав (домра), ДМШ №12 ім.К.І.Шульженко, викладач Костенко Наталія Євгеніївна, концертмейстери: Міленіна Тетяна Вікторівна, Нєвєров Сергій Володимирович

ДипломантПустовойт Марія (домра), ДМШ №8 ім.П.Д.Гайдамаки, викладач Михайлова Олена Анатоліївна, концертмейстер Нарожна Олена Володимирівна

ДипломантСаградян Маріанна (домра), ДМШ № 9 ім.В.І.Сокальського, викладач Касап Ольга Василівна, концертмейстер Перетяга Наталія Захарівна

ДипломантМироненко Надія (бандура), ДМШ №13 ім.М.Т.Коляди, викладач Коновалова Алла Іванівна, Тарасова Оксана Павлівна (вокал), концертмейстер Фіщенко Маріанна Олександрівна

 

У номінації «дует»:

 

Лауреати І ступенюСтаровойтова Дарина (бандура), Целуйко Ярослава (домра), ДМШ №13 ім. М.Т.Коляди. Викладачі: Коновалова Алла Іванівна, Пігар Юлія Юріївна,концертмейстер Фіщенко Маріанна Олександрівна

Лауреати ІІ ступенюПавлюк Михайло (цимбали), Овчаренко Михайло (бандура), ДМШ № 9 ім.В.І.Сокальського, викладач Юрченко Ольга Петрівна,концертмейстер Грічанок Сона Ельмартівна

 

  Подивитися відео з конкурсу запрошуэмо за посиланням:   http://youtu.be/FbekT8bHjMY