Навигация по записям

Вітаємо!

17-19 лютого 2016
 
tulips

Вітаємо переможців

(лауреатів та дипломантів молодшої,

середньої та старшої вікових груп)

 

VII Обласного конкурсу юних виконавців

на класичній гітарі імені Віталія Петрова!

 

Молодша вікова група

 

І місце – Косілова Ярослава, ДМШ №5 ім. М.Римського-Корсакова, викладач Савенко Ольга Олексіївна

І місце – Скрипченко Кирило, ДМШ№10, викладач Лазарева Ганна Дмитрівна

 

ІІ місцеЛюборець Максим, ДМШ№14, викладач Животченко Віталій Павлович
ІІ місцеМарченко Лука, ДМШ №7 ім. М. П. Мусоргського, викладач Бічева Ірина Віталіївна
ІІ місцеПанчехін Артем, ДШМ №5 ім. І. О. Дунаєвського, викладач Цовма Юрій Миколайович
ІІ місцеПогребняк Павло, ДМШ №11, викладач Яценюк Ірина Валентинівна
ІІ місцеПолумисна Владлена, ДМШ№10 , викладач Журавльова Марина Ігорівна
ІІ місце – Шевцова Софія, Люботинська ДМШ , викладач Дзюба Наталія Миколаївна

 

ІІІ місцеБулгаков Микита, ДМШ№9 ім.В.І.Сокальського, викладач Червинський Ілля Олегович
ІІІ місцеДаниленко Андрій, ДМШ №8 ім. П.Д. Гайдамаки, викладач Половинка Ірина Олександрівна
ІІІ місцеКорабельська Мар’яна, ДМШ №1 ім. Л. Бетховена , викладач Мартинюк Алла Миколаївна
ІІІ місцеКононенко Вадим, ДШМ смт Нова Водолага, викладач Скриннікова Ірина Анатоліївна
ІІІ місце – Лізогубенко Артем, Комсомольська ДМШ , викладач Водолагіна Валентина Вікторівна

 

Дипломанти:

 

Губарєв Євгеній, ДШМ №2 ім. П. І. Чайковського , викладач Тищенко Ірина Григорівна
Каніщев Михайло, ДМШ №7 ім. М. П. Мусоргського , викладач Прихно Тетяна Василівна
Крамаренко Олександр, ДМШ №15 ім. В. А. Моцарта , викладач Дараган Костянтин Олександрович
Кучерявенко Ангеліна, ДШМ №5 ім. І. О. Дунаєвського, викладач Цовма Юрій Миколайович
Ліннік Нікіта, ДМШ №6 ім. М. В. Лисенка , викладач Зубченко Вікторія Петрівна
Мігаль Павло, ДМШ №14 , викладач Іванов Віктор Ігорович
Райхман Семен, ДМШ №6 ім. М. В. Лисенка , викладач Зубченко Вікторія Петрівна
Хмельова Віра, ДМШ №10, викладач Лейбіна Антоніна Володимирівна
Бережний Кіріл, Зміївська ДМШ, викладач Кесарєва Ніна Андріївна
Павлюченко Богдан, Близнюківська ДМШ, викладач Свищов Сергій Юрійович

 

Середня вікова група

 

І місце – не присуджувалося

 

ІІ місцеБуланов Олександр, ДМШ №15 ім. В. А. Моцарта, викладач Щербак Ірина Григорівна
ІІ місцеДем’янченко Марк, підготовчі курси ХНУМ ім.І.П.Котляревського , викладач студент 3-го курсу Павло Васильковський
ІІ місцеКозинюк Денис, ДШМ№3 , викладач Нефьодова Людмила Миколаївна
ІІ місцеЛевада Ілля, Харківська дитяча хорова школа, викладач Брагін Андрій Сергійович
ІІ місце – Макрушин Андрій, Куп’янська ДМШ №3, викладач Ковальова Тетяна Олексіївна

 

ІІІ місцеЄвланінков Ілля, Чугуївська ДМШ, викладач Свірідова Олександра Василівна
ІІІ місце – Філатов Данііл, ДМШ №6 ім. М. В. Лисенка , викладач Зубченко Вікторія Петрівна

 

Дипломанти:

 

Ващилова Олександра, Куп’янська ДМШ №3, викладач Ковальова Тетяна Олексіївна
Лисенко Анна, Краснопавлівська ДМШ, викладач Ольховська Світлана Федорівна
Старікова Євгенія, Мереф’янська ДМШ, викладач Бірюкова Алла Іванівна
Захарченко Ярослав, ДМШ №13 ім. М. Т. Коляди , викладач Єфімова Наталія Володимирівна
Казмирчук Андрій, ДМШ №9 ім. В. І. Сокальського, викладач Палагіна Олена Вкторівна
Калашник Марія, ДМШ №9 ім. В. І. Сокальського, викладач Гребень Вікторія Андріївна
Ніколаєнко Владислава, ДШМ№3, викладач Нефьодова Людмила Миколаївна

 

Старша вікова група

 

І місце –  Степченко Анна, ДМШ №9 ім. В. І. Сокальського, викладач Волошина Олександра Миколаївна

 

ІІ місцеДіденко Олена, ДМШ №13 ім. М. Т. Коляди , викладач Єфімова Наталія Володимирівна
ІІ місцеДон Дмитро, ДМШ №1 ім. Л. Бетховена , викладач Мартинюк Алла Миколаївна
ІІ місцеОгнєв Георгій, ХССМШ, викладач Доценко Володмир Ігорович
ІІ місце Яценко Єлизавета, ДМШ №13 ім. М. Т. Коляди , викладач Алейнікова Ганна Миколаївна

 

ІІІ місце Олішевський Микита, ХСШ №133 «Ліцей мистецтв» , викладач Мартинюк Алла Миколаївна
ІІІ місцеНайдьонова Діана, Мереф’янська ДМШ, викладач Бірюкова Алла Іванівна
ІІІ місцеТухтаров Тимур, ДМШ №12 ім. К.І.Шульженко, викладач Кулік Олександр Геннадійович

 

Дипломанти:

 

Бєляєва Галина, ДМШ №15 ім. В. А. Моцарта, викладач Аргунов Валентин Олександрович
Ленівенко Олександр, ДМШ №13 ім. М.Т. Коляди , викладач Єфімова Наталія Володимирівна
Пазій Антон, Ізюмська ДМШ, викладач Ріпак Мирослава Андріївна
Руденко Ірина, ДМШ №7 ім.М.П.Мусоргського, викладач Максимова Валентина Олексіївна
Сухачов Костянтин, ДМШ №1 ім. Л. Бетховена , викладач Мартинюк Алла Миколаївна
Факлієр Михайло, ДМШ №12 ім. К.І.Шульженко, викладач Кулік Олександр Геннадійович