Навигация по записям

Підсумки обласного конкурсу юних піаністів

20 березня 2013

 

   20 березня урочисто відкрився обласний конкурс юних піаністів, цього разу присвячений 125-річчю від дня народження Г.Г. Нейгауза. Юних учасників конкурсу привітали студенти Харківського музичного училища ім. Б.Лятошинського Петровський Ярослав, Демська Наталка /клас Чередниченко О.В./ та студентка Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського Дашутіна Дарья /клас Горецької Н.В./, в їх яскравому, професійному виконанні викладачі, учасники, батьки та гості конкурсу почули твори Двавріонаса, Борткевича,

 

ВІТАЄМО

переможців обласного конкурсу юних піаністів, присвяченого 125-річчю від дня народження Г.Г. Нейгауза!

 

МОЛОДША ВІКОВА ГРУПА

І місцеБілицька Олександра, Харківська ДМШ №9, викладач Александрова Ірина Євгенівна

І місце Боса Анна, Харківська ДШИ №5, викладач Ахрамєєва Лариса Дмитрівна

ІІ місцеЧерних Олена, ДМШ  м.Чугуїв, викладач Зінченко Лариса Борисівна

ІІІ місцеОстапенко Вікторія, ДМШ м.Чугуїв, викладач Ушакова Ірина Олександрівна

ІІІ місцеСергєєнкова Марія, Харківська  ДШМ № 2, викладач Аршанська Ася Яківна

Дипломи:

Карабський Владислав, Харківська ДМШ №5, викладач Васильєва Любов Іванівна

Коновалова Вікторія, Харківська ДМШ №13, викладач Ощепкова Лариса Сергіївна

Коняшкіна Марія, Харківська ДМШ №5, викладач Міхаліцина Ольга Дмитрівна

Фатьянов Руслан, Харківська ДМШ №13, викладач Максімова Наталія Дмитрівна

 

СЕРЕДНЯ ВІКОВА ГРУПА

І місце – не присуджувалося

ІІ місцеГовтва Єва, Харківська ДМШ №12, викладач Деменкова Ніна Сергіївна

ІІІ місцеМоісеєнко Роман, Харківська ДШМ №4, викладач Колесник Інесса Володимирівна

Дипломи:

Габрук  Анна, Харківська ДМШ №9, викладач Кушніренко Вікторія Борисівна

Щербак Олексій, Харківська ДМШ №12, викладач Бутирська Наталія Євгенівна

Диплом “Надія”Черниченко Денис, Харківська хорова школа, викладач Вертяєва Жанна Миколаївна

 

СТАРША ВІКОВА ГРУПА

І місце – не присуджувалося

ІІ місцеУшакова Маргарита, Харківський Ліцей мистецтв, викладач Степанова Неля Серафимівна

ІІ місцеШелудякова Світлана, Харківська ДМШ №9, викладач Демиденко Тетяна Павлівна

ІІІ місцеЧеркашина Єлизавета, Харківська ДМШ №9, викладач Ткачук Наталія Олександрівна

Диплом

Корюк Катерина, ДМШ №2, м. Куп’ янськ,  Бондаревич Ольга Анатоліївна

 

БУДНІ  КОНКУРСУ (ВІДЕО):

Competition for Young Pianists 1

Competition for Young Pianists 2

Competition for Young Pianists 3