Навигация по записям

НОМІНАЦІЯ “АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ”

ЛАУРЕАТИ ФЕСТИВАЛЮ

У НОМІНАЦІЇ “АКАДЕМІЧНИЙ  ВОКАЛ”

 

trubaevaГРАН ПРІ ФЕСТИВАЛЮ

 

Трубаєва Анастасія — Харківська школа сучасних театрально-сценічних напрямів

7-9  років

 

Медко Даниїл – Харківська дитяча музична школа  №10
Парушкін Дмитро – Харківська дитяча школа мистецтв №4 ім.М.Леонтовича
Руднєва Поліна – Харківська дитяча музична школа  №13 ім.М.Коляди
Сиромятникова Елеонора – Харківська дитяча музична школа  №10

 

10-12  років

 

Бессараб Ілля – Харківська дитяча музична школа №5 ім. М.Римського -Корсакова
Богдан Поліна – Харківська дитяча музична школа №11
Дугінов Микола – Височанська дитяча школа мистецтв
Запара Денис – Харківська дитяча музична школа №3 ім.  М.Кармінського
Платонова Софія – Харківська дитяча музична школа №9 ім. В.Сокальського

 

13-16 років

 

Бушна Тетяна – Харківська дитяча музична школа №3 ім. М.Кармінського
Курганська Ірина – Харківська дитяча музична школа №9 ім. В.Сокальського
Майсурадзе Анна – Харківська дитяча музична школа №11
Санжаровська Оксана – Люботинська дитяча музична школа
Смирна Лія – Харківська дитяча музична школа №5 ім. М.Римського – Корсакова
Тютюник Дар’я – Харківська дитяча школа мистецтв №4 ім. М.Леонтовича

 

ДИПЛОМАНТИ ФЕСТИВАЛЮ У НОМІНАЦІЇ “ АКАДЕМІЧНИЙ  ВОКАЛ”

 

7-9  років

 

Абрамян Наре – Харківська дитяча музична школа №13 ім. М.Коляди
Аркатова Ксенія – Харківська дитяча музична школа №5 ім. М.Римського -Корсакова
Макаренко Віолетта– Харківська дитяча музична школа №3 ім. М.Кармінського
Насвіт Єлизавета – Люботинська дитяча музична школа
Пікулік  Софія – Бабаївська дитяча музична школа
Применко Сабіна – Валківська дитяча  школа мистецтв
Черних Олена – Чугуївська дитяча музична школа
Янчак Поліна – Харківська спеціалізована школа №133 “Ліцей мистецтв”

 

10-12  років

 

Богачьов Микита – Харківська дитяча музична школа  №15 ім. В.Моцарта
Козлова  Катерина – Харківська дитяча музична школа  №15 ім. В.Моцарта
Кузнєцова Анжеліка – Люботинська дитяча музична школа
Пушкарська Анастасія – Харківська дитяча музична школа  № 7 ім. М.Мусоргського

 

13-16 років

 

Бабіюк Анастасія – Харківська дитяча музична школа №12 ім.К.Шульженко
Більдій Надія -Балаклійська дитяча музична школа
Лос’єва Марія -Бабаївська дитяча музична школа
Пасічник Аліна -Харківська дитяча школа мистецтв  №4 ім.М.Леонтовича
Стрельнікова Юлія -Харківська дитяча музична школа №14
Шелудякова Світлана – Харківська дитяча музична школа № 9 ім. В.Сокальського