Навигация по записям

Підсумки олімпіади з історії образотворчого мистецтва

29 березня 2019

 

  23 березня в приміщенні Харківського художнього музею відбулась Обласна Олімпіада з історії образотворчого мистецтва за темою «Колекція Харківського художнього музею – перлина Слобожанщини». У творчому змаганні взяли участь 66 учнів з 20 мистецьких шкіл області та міста.  Максимальна загальна кількість балів за виконання тестових завдань – 50 балів. За підсумком роботи журі переможцями визнані:

 

ЛАУРЕАТИ

І ст. Волинська Ярослава Харківська ДШМ №4 імені М.Леонтовича – 47 б.
ІІ ст. Вороненко Альона Харківська ДШМ №3 – 45 б.
ІІ ст. Щербак Варвара Слобожанська ДМШ Зміївського рн. – 45 б.
ІІІ ст. Юр’єва Поліна Слобожанська ДМШ Зміївського рн. – 44 б.
ІІІ ст. Тритяк Дарина Шевченківська ДМШ – 44 б.
ІІІ ст. Апалькова Софія Харківська ДХШ №1 імені І.Рєпіна – 44 б.

 

ДИПЛОМАНТИ

Руденко Анна Харківська ДШМ №4 імені М.Леонтовича – 43б.
Шаповалов Олесій Харківська ДШМ №3 – 43б.
Тома Анастасія Харківська ШСТСН – 43б.
Москвітіна Анастасія Шевченківська ДМШ – 43б.
Бойко Софія Ізюмська ДХШ імені С.Васильківського – 43б.
Сидоренко Олександра Чугуївська ДХШ імені І.Рєпіна –43б.
Грида Вероніка Шевченківська ДМШ – 43 б.
Сінегубенко Поліна Харківська ДШМ №4 імені М.Леонтовича – 43б.
Сицевич Валентина Харківська ШСТСН – 42б.
Стрижко Анастасія Шевченківська ДМШ – 42б.
Таранчук Марія Харківська ДХШ №1імені І.Рєпіна – 42б.
Оберкович Михайло Слобожанська ДМШ Зміївського рн. – 42б.
Шевелін Ярослав Слобожанська ДМШ Зміївського рн. – 42б.
Седих Таїсія Харківська ДШМ №6 – 42б.
Булашєв Богдан Ізюмська ДХШ імені С.Васильківського – 41б.
Лисяк Яна Чугуївська ДХШ імені І.Рєпіна – 41б.
Пашутіна Анастасія Харківська ДШМ №4 імені М.Леонтовича – 41б.
Борзьонок Олександра Лозівська ДХШ – 41б.
Гук Валентина Харківська ДШМ №6 – 41б.
Шандиба Альона Лозівська ДХШ – 40б.
Кшемінська Анастасія Харківська ДШМ №6 – 40б.
Ходєєва Єлизавета Харківська ДШМ №6 – 40б.

 

За краще виконання творчого завдання – музейного практикуму та отримання максимального балу (10 б.), журі прийняло рішення нагородити дипломами Харківського художнього музею наступних учасників Олімпіади:

 

Бойко Софію, Ізюмська ДХШ імені С.Васильківського
Подорожню Олену, Харківська ДХШ №2 імені П.Левченка
Бірюкову Олександру, Харківська ДХШ №2 імені П.Левченка
Сицевич Валентину, Харківська ШСТСН
Борзьонок Олександру, Лозівська ДХШ
Приходу Анастасію, Краснокутська ДМШ
Стрижко Анастасію, Шевченківська ДМШ

 

Загальний рейтинг учасників Олімпіади:

 

Іщенко Міла Харківська ШСТСН – 39 б.
Юдіна Вероніка Південноміська ДХШ – 39 б.
Бібік Наталія Шевченківська ДМШ – 39б.
Кравцова Вероніка Харківська ШСТСН – 39б.
Мініна Естелла Харківська ШСТСН – 38б.
Ковальова Ілона Лозівська ДШМ №1 – 38б.
Бичкова Марія Будянська ДШНМ – 38б.
Бичкова Марія Будянська ДШНМ – 38б.
Тітовська Ольга Чугуївська ДХШ імені І.Рєпіна – 38б.
Прихода Анастасія Краснокутська ДМШ – 38б.
Василюк Юліана Височанська ДМШ – 37б.
П’ятопал Дар’я Лозівська ДШМ №1 – 37б.
Чапська Софія Краснокутська ДМШ – 37б.
Сапєта Ганна Ізюмська ДМШ – 36б.
Радіонова Юлія Харківська ДХШ №2 імені П.Левченка – 36б.
Шеремет Анна Лозівська ДШМ №1 – 36б.
Сердюк Поліна Барвінківська ДМШ – 36.
Степанова – Деменко Алєся Ізюмська ДХШ іміені П.Левченка – 36б.
Шальопа Віра Харківська ДШМ №3 – 35б.
Василенко Вікторія Харківська ДХШ №2 імені П.Левченка – 35б.
Русанова Катерина Височанська ДШМ – 34б.
Бірюкова Олександра Харківська ДХШ №2 імені П.Леченка – 34б.
Корочанська Софія Харківська ШСТСН – 34б.
Подорожна Олена Харківська ДХШ №2 імені П. Левченка – 34б.
Шарута Анастасія Барвінківська ДМШ – 34б.
Фещенко Андрій Краснокутська ДМШ – 34б.
Понімаш Анастасія Барвінківська ДМШ – 33б.
Котляренко Єліна Харківська ДМШ №5 іменіі Римського – Корсакова – 32б.
Мошинська Єлизавета Харківська ДМШ №10 – 32б.
Хащина Вероніка Валківська ДШМ – 31б.
Зуєва Антоніна Харківська ДМШ №10 – 31б.
Костениця вікторія Південноміська ДХШ – 30б.
Герасимова Катерина Харківська ШСТСН – 28б.
Савченко Ангеліна Шевченківська ДМШ – 28б.
Вистороп Анна Височанська ДШМ – 25б.
Лещенко Аліса Харківська ДХШ №2 імені П.Левченка – 24б.
Лобойко Яна Шевченківська ДМШ – 23б.
Ставицька Руслана Височанська ДШМ – 23б.

 

  Дякуємо усім учасникам за співпрацю! Вітаємо переможців! Бажаємо творчих успіхів. Дипломи можна буде отримати у методичному центрі після 20 квітня.