Навигация по записям

Вітаємо переможців обласного конкурсу “Великодня писанка”

17 квітня 2019

 

   16 квітня у Валківській дитячій школі мистецтв відбувся Обласний конкурс «Великодня писанка» та урочисте відкриття виставки усіх робіт учасників творчого заходу. На розгляд журі було надано біля 100 дитячих робіт з мистецьких шкіл і будинків дитячої та юнацької творчості Харківської області та міста Харкова у трьох вікових категоріях (до 9 років, 10-12 років та 13-16 років) у номінаціях:

– традиційна воскова писанка;
– бісерна писанка;
– керамічна писанка;
– нетрадиційна писанка сучасних технік.

 

За підсумком роботи журі переможцями визнані:

 

Номінація «Традиційна воскова писанка»

 

Молодша вікова категорія

Лауреат І ступеня – Бойко Олександра, Валківська ДШМ
Лауреат ІІ ступеня – Кіценко Катерина, Нововодолазький БДЮТ

 

Середня вікова категорія

Лауреат І ступеня – Вотінцева Поліна, Нововодолазький БДЮТ
Лауреат ІІ ступеня – Цвіркун Анна, Нововодолазький БДЮТ
Лауреат ІІІ ступеня – Шелудько Ангеліна, Нововодолазький БДЮТ
Островерх Марина, Люботинська спеціалізована школа-інтернат
Дипломант – Василькіна Валерія, Харківський спец. навчально-виховний комплекс

 

Старша вікова категорія

Лауреат І ступеня – Коношко Поліна, Люботинська спеціалізована школа-інтернат
Яковенко Дарія, Валківська ДШМ
Лауреат ІІ ступеня – Сопільник Діана, Валківська ДШМ
Кушкіна Тетяна, Харківський ЦДЮТ №1
Лауреат ІІІ ступеня – Хащина Вероніка, Валківська ДШМ
Дипломант – Новак Давид, Харківський спец. навчально-виховний комплекс
номінація «Бісерна писанка»

 

Молодша вікова категорія

Дипломант – Кочнєва Софія, Ізюмська ДХШ імені С.Васильківського
Середня вікова категорія
Лауреат І ступеня – Фендрікова Олександра, Ізюмська ДХШ імені С.Васильківського
Лауреат ІІ ступеня – Палій Анна, Ізюмська ДХШ імені С.Васильківського
Лауреат ІІІ ступеня – Малік Ілля, Ізюмська ДХШ імені С.Васильківського
Дипломант – Новицька Поліна, Ізюмська ДХШ імені С.Васильківського
Старша вікова категорія
Лауреат І ступеня – Жернова Альона, Ізюмська ДХШ імені С.Васильківського

 

Номінація «Керамічна писанка»

Дипломант – Путря Уляна, Будянська ДШНМ
Костенко Марія, Будянська ДШНМ Дипломант

 

Номінація «Писанка нетрадиційних сучасник технік»

 

Молодша вікова категорія

Лауреат ІІІ ступеня – Єсауленко Аліна, Лозівська ДХШ

 

Середня вікова категорія

Лауреат І ступеня – Борисенко Аліна, Лозівська ДХШ
Лауреат ІІ ступеня – Баєва Софія, Лозівська ДХШ
Сіряк Андрій, Лозівська ДШМ №1
Гранкіна Маргарита, Лозівська ДХШ
Лауреат ІІІ супеня – Темнохуд Катерина, Лозівська ДХШ
Пелех Іван, Ізюмська ДХШ імені С.Васильківського
Дипломант – Руденко Анна, Південноміська ДХШ

 

Старша вікова категорія

Лауреат І ступеня – Кондратенко Марія, Ізюмська ДХШ імені С.Васильківського
Лауреат ІІ ступеня – Одринська Анастасія, Ізюмська ДХШ імені С.Васильківського
Лауреат ІІІ ступеня – Хорєшко Юлія, Ізюмська ДХШ імені С.Васильківського
Лагоша Владислава, Ізюмська ДХШ імені С.Васильківського
Дипломант – Боярська Анастасія, Ізюмська ДХШ імені С.Васильківського
Павлідіс Марія, Ізюмська ДХШ імені С.Васильківського

 

  Урочисте нагородження переможців та закриття конкурсу відбудеться 17 травня о 12 годині за адресою: місто Валкі, вулиця Харківська, 7 (виставкова зала Валківської дитячої школи мистецтв).