Навигация по записям

Обласний конкурс «Слобожанщина – мій краю рідний»

25 квітня 2019

 

Вітаємо переможців Обласного конкурсу дитячого малюнку «Слобожанщина – мій краю рідний»!

 

  24 квітня відбувся конкурсний відбір найкращих робіт Обласного конкурсу. До розгляду журі було надано 134 роботи учнів 23 мистецьких шкіл Харківської області та міста Харкова у двох вікових категоріях: І – 12, 13 років; ІІ – 14-16 років. 

 

За підсумком роботи журі переможцями визнані:

 

І вікова категорія (12, 13 років)

Лауреати

Баєва Софія – Лауреат І ст. Лозівська ДХШ
Степуніна Олександра – Лауреат ІІ ст. Харківська ДХШ №1 імені І.Рєпіна
Головань Софія – Лауреат ІІІ ст. Слобожанська ДМШ Зміївського району
Лібман Марія – Лауреат ІІІ ст. Харківська ДШМ №4 імені М.Леонтовича
Повеличенко Софія – Лауреат ІІІ ст. Харківська ШСТСН

Дипломанти

Снурнікова Діана – Чугуївська ДХШ імені І.Рєпіна
Полевич Максим – Богодухівська ДМШ імені В.Борисова
Каленіченко Марія – Богодухівська ДМШ імені В.Борисова
Єрмошкіна Анна – Богодухівська ДМШ імені В.Борисова
Донець Єлизавета – Ізюмська ДХШ імені С.Васильківського
Захарченко Ємілія – Валківська ДШМ
Хащина Вероніка – Валківська ДШМ
Рамазанова Кіра – Харківська ДШМ №4 імені М. Леонтовича
Щукіна Софія – Лозівська ДХШ
Щевелін Ярослав – Слобожанська ДМШ Зміївського району
Бундур Поліна – Слобожанська ДМШ Зміївського району

 

ІІ вікова категорія (14-16 років)

Лауреати

Горгуновська Анжеліка – Лауреат І ст. Лозівська ДХШ
Журавльова Анна – Лауреат ІІст. Слобожанська ДМШ Зміївського району
Килипко Софія – Лауреат ІІ ст. Харківська ДХШ №1 імені І.Рєпіна
Дузенко Вікторія – Лауреат ІІ ст. Ізюмська ДХШ імені С.Васильківського
Волошина Карина – Лауреат ІІІ ст. Слобожанська ДМШ Зміївського району
Штефан Єлизавета – Лауреат ІІІ ст. Слобожанська ДМШ Зміївського району
Третяк Дарина – Лауреат ІІІ ст. Шевченківська ДМШ

Дипломанти

Козоріз Альона – Богодухівська ДМШ ім. В.Борисова
Осьмачко Валерія – Харківська ДМШ №5 імені М.Римського-Корсакова
Колій Анастасія – Харківська ДМШ №5 імені М.Римського-Корсакова
Ворон Дмитро – Барвінківська ДМШ
Грабар Марія – Вовчанська ДМШ
Тимошенко Аліна – Первомайська ДШМ
Пономаренко Ольга – Слобожанська ДМШ Зміївського району
Зачіпило Дар’я – Слобожанська ДМШ Зміївського району
Ільченко Валерія – Слобожанська ДМШ Зміївського району
Лаврова Анастасія – Харківська ШСТСН
Мережко Єлизавета – Харківська ШСТСН
Шміголь Анастасія – Харківська ШСТСН

 

  Роботи лауреатів та дипломантів будуть брати участь у підсумковій виставці урочисте відкриття якої відбудеться 30 травня у приміщенні Обласної художньої галереї «Мистецтво Слобожанщини» (м.Харків, пл.Свободи,5, Держпром, 4 під’їзд, 1 поверх). Час відкриття – 12-00.