Навигация по записям

Обласний етап конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої!»

11 грудня 2019

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ«ОБ’ЄДНАЙМОСЯ Ж, БРАТИ МОЇ!»

 

11 грудня 2019 року в приміщенні Центру відбувся Обласний етап щорічного Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості, присвяченого Шевченківським дням – «Об’єднаймося ж, брати мої!». До розгляду журі були надано 255 учнівських робіт:

 

  55 робіт у номінації «декоративно-прикладне» мистецтво з використанням різних технік виконання – батику, валяння, аплікації з ниток, природних матеріалів, витинанки, вовняної акварелі, гобелену, лялькарства, розпису по склу, по деревині, солоного та полімерного тіста, пластиліну тощо.

 

  200 робіт у номінації «образотворче мистецтво», виконаних гуашшю, аквареллю, пастеллю, акрилом, олівцями, у техніці ліногравюри, гратографії, монотипії тощо.

 

  Всього у змаганні взяли участь вихованці з 28 мистецьких шкіл Харківської області та міста Харкова.

 

  За підсумками роботи журі у складі:

 

Савченка Костянтина Юрійовичаголови журі, директора Харківського художнього училища, заслуженого художника України, члена Національної Спілки художників України, академіка живопису;
членів журіЖугар Вікторії Павлівни, голови циклової комісії «Живопис і композиція» Харківського художнього училища, члена Національної Спілки художників України, та Сідельової Ірини Миколаївни; завідувача відділом науково-освітньої роботи Харківського художнього музею переможцями визнані:

 

у номінації «Образотворче мистецтво» лауреатами визнані:

Бочарова Уляна, Харківська ДХШ №1 імені І.Рєпіна, викладач Чернуха Ю.Ф.
Козлова Софія, Чугуївська ДХШ імені І.Рєпіна, викладач Лещенко О.І.
Спічак Денис, Лозівська ДХШ, викладач Тищенко Т.М.
Шерстнева Анастасія, Харківська ШСТСН, викладач Глушич А.О.
Ткаченко Віолетта, Харківська ШСТСН, викладач Глушич Л.О.

 

у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» лауреатами визнані:

Конирєва Софія, Лозівська ДХШ, викладач Білоус І.Ю.
Углік Поліна, Красноградська ШМ, викладач Парфьонова Л.В.
Гармаш Євгенія, Близнюківська ДМШ, викладач Самохіна А.Е.
Логвиненко Аким, Лозівська ДХШ, викладач Логвиненко А.О.
Водяницька Анастасія, Харківська ДХШ №1 імені І.Рєпіна, викладач Денисенко Н.С.

 

у номінації «образотворче мистецтво» дипломантами визнані:

Переходченко Лада, Первомайська ДШМ, викладач Коршунова Н.С.
Кравченко Владислав, Первомайська ДШМ, викладач Коршунова Н.С.
Павленко Марина, Первомайська ДШМ, викладач Калініченко М.В.
Безрукавий Вадим, Первомайська ДШМ, викладач Калініченко М.В.
Глумакова Христина, Первомайська ДШМ, викладач Коршунова Н.С.
Губанова Марина, Первомайська ДШМ, викладач Яржемський С.В.
Акуліч Алєся, Богодухівська ДМШ, імені В.Борисова, викладач Бобрик В.Д.
Козоріз Альона, Богодухівська ДМШ, імені В.Борисова, викладач Бобрик В.Д.
Гуцуляк Ілля, Красноградська ШМ, викладач Парфьонова Л.В.
Мостіпан Карина, Ізюмська ДХШ, імені С.Васильківського, викладач Тарєєва О.Є.
Лях Єлизавета, Ізюмська ДХШ імені С.Васильківського, викладач Мироненко С.І.
Мойсієнко Варвара, Ізюмська ДХШ, імені С.Васильківського, викладач Зінченко К.Н.
Табакіна Ольга, Ізюмська ДХШ імені С.Васильківського, викладач Міщенко Я.А.
Назарова Катерина, Чугуївська ДХШ імені І.Рєпіна, викладач Качина В.В.
Сапелкіна Юлія, Чугуївська ДХШ імені І.Рєпіна, викладач Непомнящий В.І.
Фоміна Єва, Будянська ДШНМ, викладач Пянида Л.Є.
Шленчак Анастасія, Будянська ДШНМ, викладач Добровольська Ю.В.
Петрова Єлізавета, Будянська ДШНМ, викладач Пянида Л.Є.
Борисенко Аліна, Лозівська ДХШ, викладач Тищенко Т.М.
Фоміна Дар’я, Лозівська ДХШ, викладач Соловська І.В.
Бєгунова Анна, Харківська ДХШ №2 імені П.Левченка, викладач Білоус Т.П.
Хомицька Любов, Харківська ДХШ №2 імені П.Левченка, викладач Білоус Т.П.
Мартиненко Анна, Харківська ДХШ №2 імені П.Левченка, викладач Квітка А.М.
Голуб Яна, Харківська ДХШ №2 імені П.Левченка, викладач Квітка А.М.
Остапенко Євгенія, Харківська ШСТСН, викладач Глушич Л.О.
Нєдова Олександра, Харківська ШСТСН, викладач Глушич Л.О.
Полонська Софія, Харківська ДШМ №4 імені М.Леонтовича, викладач Роєнко І.В.
Бармачова Олеся, Слобожанська ДМШ, викладач Сторожев Я.Є.
Штефан Єлизавета, Слобожанська ДМШ, викладач Олександрова С.О.
Головань Софія, Слобожанська ДМШ, викладач Заікіна Н.Є.
Баєва Дарина, Слобожанська ДМШ, викладач Сторожев Я.Є.
Борискна Анастасія, Слобожанська ДМШ, викладач Олександрова С.О.
Бармачова Олена, Слобожанська ДМШ, викладач Заікіна Н.Є.

 

у номінації «декоративно-прикладне мистецтво» дипломантами визнані:

Боровська Поліна, Харківська ДХШ №1 імені І.Рєпіна, викладач Димарецька О.В.
Дмищук Катерина, ДХШ №1 імені І.Рєпіна, викладач Димарецька О.В
Бочарова Уляна, ДХШ №1 імені І.Рєпіна викладач, Димарецька О.В
Апалькова Софія, ДХШ №1 імені І.Рєпіна, викладач Димарецька О.В
Глазунова Марія, ДХШ №1 імені І.Рєпіна викладач, Денисенко Н.С.
Коваленко Катерина, ДХШ №1 імені І.Рєпіна викладач, Денисенко Н.С.
Касевич Діана, Будянська ДШНМ, викладач Пивоварова Л.М.
Косяченко Марія, Будянська ДШНМ, викладач Пивоварова Л.М.
Земляна Інна, Близнюківська ДМШ, викладач Руденко А.С.
Хаханова Дар’я, Близнюківська ДМШ, викладач Дубровська Д.А.
Зубко Аліна, Чугуївська ДХШ імені І.Рєпіна викладач, Гончарук І.А.
Маляров Денис, Ізюмська ДХШ імені С.Васильківського, викладач Міщенко Я.А.
Літвінова Вероніка, Ізюмська ДХШ імені С.Васильківського, викладач Маріненко Н.Г.
Мельник Яна, Кегичівська ДМШ, викладач Волошина О.Ю.
Зайкова Софія, Красноградська ШМ, викладач Парфьонова Л.В.

 

Вітаємо переможців! Роботи Лауреатів будуть надіслані на розгляд журі четвертого, заключного етапу Всеукраїнського конкурсу до м.Києва.

 

  Всі роботи переможців (Лауреатів та Дипломантів) Обласного етапу конкурсу будуть експонуватися в Обласній художній галереї «Мистецтво Слобожанщини» у межах фестивалю «Весняний вернісаж».

 

 Урочисте відкриття виставки відбудеться 05 березня. Час відкриття буде оголошено додатково.