Навигация по записям

Перегляд конкурсних робіт учасників дитячого малюнку

02 квітня 2021

 

Вітаємо переможців обласного відкритого конкурсу
«Хліб у моїй уяві»

 

Першого квітня в приміщенні Обласного навчально-методичного центру підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів відбувся перегляд конкурсних робіт учасників Обласного Відкритого конкурсу дитячого малюнку «Хліб у моїй уяві». Творче змагання було започатковане багато років тому фахівцями образотворчого відділення Первомайської школи мистецтв. Останні роки конкурс проводиться за сприяння та при підтримці Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, Первомайської міської ради, відділу культури і туризму виконкому Первомайської міської ради, спонсора заходу – компанії «ТЕРРА».

 

  Цього року вперше захід відбувся у форматі он-лайн. На розгляд журі було надано 300 робіт з 33 мистецьких шкіл Харківської області, міста Харкова, з Миколаївської області. Змагання відбулось в трьох вікових групах.

 

  Конкурсні роботи виконані в різних техніках, жанрах, кожна по-своєму талановита та цікава.

 

За підсумками роботи журі у складі:

 

голови – директора Харківського фахового вищого художнього коледжу, заслуженого художника України Савченка Костянтина Юрійовича, членів журі – зав. циклової комісії «Живопис і композиція» Жугар Вікторії Павлівни зав.циклової комісії «Малюнок» Дорошенко Валерія Вітальовича Харківського фахового вищого художнього коледжу, директора Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтв Лагутіної Віри Олександрівни переможцями визнані:

 

ГРАН-ПРИ
Лозовська Поліна, Первомайська ДШМ

 

Молодша вікова група

 

ЛАУРЕАТИ

І ст. Скороход Ольга, Шевченківська ДМШ

ІІ ст. Карєва Марія, Харківська ДМШ №8 імені П.Д.Гайдамаки
ІІ ст. Костенко Олександра, Богодухівська ДМШ імені В.Т.Борисова
ІІ ст. Таран Яна Харківська, ДХШ №2 імені П.О.Левченка

ІІІ ст. Алексєєнко Крістіна, Ізюмська ДХШ імені С.І.Васильківського
ІІІ ст. Рибалко Гліб Ізюмська, ДХШ імені С.І.Васильківського
ІІІ ст. Тимченко Софія, Нововодолазька школа мистецтв

ДИПЛОМАНТИ

Самоляк Маргарита, Склярова Софія, Ставрунова Марія, Шусть Артем,
Харченко Поліна, Мотріч Альона, Дідко Альбіна, Павленко Ангеліна,
Зінов’єва Діана, Дольник Поліна, Бондаренко Олексій, Горбунова Єлизавета.

 

Середня вікова група

 

ЛАУРЕАТИ

І ст. Расторгуєва Дар’я, Первомайська ДШМ
І ст. Ботнар Валерія, Первомайська ДШМ

ІІ ст. Фоміна Дар’я, Лозівська ДХШ
ІІ ст. Чайка Ольга, Харківська ДМШ №10

ІІІ ст. Ясинська Анна, Первомайська ДШМ
ІІІ ст. Євланова Таміла, Лозівська ДХШ
ІІІ ст. Шинкаренко Єва, Лозівська ДХШ
ІІІ ст. Скоробагатько Даніїл, Богодухівська ДМШ імені В.Т.Борисова

 

ДИПЛОМАНТИ

 

Романцова Валерія, Христініна Анастасія, Ліберг Інгрід, Черкасскій Роман,
Черняк Софія, Драч Анастасія, Івашкіна Аліса, Краснокутська Аніта, Педан Інна, Дмитрієнко Тетяна, Романцова Валерія, Губенко Поліна, Кішеченко Дар’я,
Маляров Денис, Шеремет Анна.

 

Старша вікова група

 

ЛАУРЕАТИ

І ст. Пушкарь Анжеліна, Первомайська ДШМ

ІІ ст. Тараненко Олександра, Близнюківська ДМЩ
ІІ ст. Кисельова Вікторія, Харківська ДХШ №2 імені П.О.Левченка
ІІ ст. Русляков Едуард, Первомайська ДШМ

ІІІ ст. Пашутіна Анастасія, Харківська ДШМ №4 імені М.Д.Леонтовича
ІІІ ст. Докунін Дмитро, Первомайська ДШМ
ІІІ ст. Симоненко Марія, Харківська ДШШ №2 імені П.О.Левченка
ІІІ ст. Убоженко Ольга, Краснокутська ДМШ

ДИПЛОМАНТИ

Акуліч Алеся, Ключкін Кирило, Литвиненко Валерія, Подопригора Софія, Синельник Поліна, Співак Софія, Таратушка Олена, Фещенко Андрій,
Юнаш Альбіна, Ярославлева Анастасія, Медяник Поліна, Хмільова Євгенія,
Кейс Вікторія, Колеснікова Діана, Кравченко Дарина.

 

  Вітаємо переможців!

Лауреати будуть нагороджені медалями І, ІІ, ІІІ ступенів, дипломанти отримають дипломи переможців.

Лозовська Поліна за триптіх «Хліб – джерело життя»

буде нагороджена кубком Гран-при.
Дякуємо усім учасникам за співпрацю, бажаємо творчої наснаги!

 

  Більш докладна інформація за підсумком проведення та он-лай виставки розміщені на сайті Первомайської школи мистецтв.

 

Лауреат І ст. молодша вікова Скороход Ольга «Маю крила та не птах, На семи стою вітрах. То ж мене і кличе всяк Не інакше як …»

Лауреат І ст. середня вікова група Расторгуєва Дар’я «Сонце-каравай»

Лауреат І ст. старша вікова Пушкарь Анжеліна «Нічна зміна на жнивах»

Лауреат ІІ ст. старша вікова група Фоміна Дар’я «Хліб всьому голова»