Post navigation

Об’єднання викладачів вокалу

Методист навчально-методичного центру підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів

 

ЛАГУТІНА  НІНА  ГЕОРГІЇВНА

 ОБЛАСНЕ МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ВОКАЛУ

 
 ПЛАН РОБОТИ МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ СОЛЬНОГО СПІВУ МИСТЕЦЬКИХ ШКІЛ ХАРКІВЩИНИ
на ПЕРШЕ ПІВРІЧЧЯ 2023-2024 навчального року

 
 На допомогу викладачу

 


ПОТОЧНІ НОВИНИ

 


 
 

Шановні викладачі!

 
До 19.02.2024р. чекаю від вас теми доповідей на засіданні Круглого столу, який відбудеться 01.03.2024 року о 10 годині
 
Нагадую вам коло питань, які були запропоновані для обговорення на засіданні Круглого столу:
1.«Формування вокальних навичок в умовах дистанційного навчання»
(тут було б дуже цікаво послухати ваші методичні наробки та обговорити проблеми комунікативного аспекту вокального виховання у дистанційному форматі( як привернути та втримати увагу учня, як працювати над засвоєнням дихальних навичок саме в умовах дистанційного навчання); аспекти інклюзивної освіти для дітей з особливими потребами з дисципліни «Сольний спів»; питання психологічної підготовки учнів до виступу перед аудиторією впродовж дистанційного навчання; проблеми добору цікавого репертуару для учнів базового рівня, які тільки починають заняття сольним співом, питання використання сучасного естрадного вокального репертуару при навчанні дітей, особливості роботи з фонограмами тощо).
 
2.«Співвідношення навчальних програм елементарного та базового підрівня»
(тут можна обговорювати проблеми та методичні знахідки переходу з елементарного рівня до базового; розглядати моделі поєднання програм; піднімати питання становлення індивідуального вокального стилю при переході з програми «Хоровий клас» до програми «Сольний спів»; проблеми та рішення при зміні вокального спрямування).
 
 
Вважаю, що обговорення ваших доповідей і повідомлень на засіданні Круглого столу стане для деяких викладачів гарним стартом для активізації методичної роботи і подальшої участі у конкурсі педагогічної майстерності.
 
 
З повагою, методист ОНМЦПК Ніна ЛАГУТІНА.

 


 
 

Шановні викладачі!

 
1. Звертаю вашу увагу, що семінари Наталії ШЕПЕЛЕНКО за вашим проханням будуть починатися о 9-30. Тривалість заняття до 3-х годин. Після закінчення всього циклу семінарів (4 заняття ) відбудеться невелике тестування.
 
2. Нагадую вам, що всі хто бажає взяти участь у грудневому дитячому концерті, можуть надіслати мені відео на пошту 7654nina@gmail.com до 13 листопада, щоб у нас залишився час на перегляд і створення програми концерту (це можуть бути твори не тільки до свята Св. Миколая, але й новорічні, різдвяні, народні пісні).
 
Сподіваюсь, що наш другий концерт буде такий же яскравий, різноманітний за жанрами і виконавцями, як і перший і дуже сподобається всім глядачам.
 
У повідомленні мають бути такі дані: прізвище, ім’я учня, прізвище ім’я концертмейстера (якщо він є на відео), прізвища, імена учасників ансамблю, прізвище ім’я викладача, назва твору, який виконується, мистецька школа, контактний номер телефону для зв’язку.
 
З повагою, методист ОНМЦПК Лагутіна Ніна Георгіївна.
 
 


 
ПРОПОНУЄМО ПЕРЕГЛЯНУТИ НА НАШОМУ YouTube каналі
ПІДСУМКОВИЙ КОНЦЕРТ УЧНІВ КЛАСУ СОЛЬНОГО СПІВУ ХАРКІВЩИНИ

«НЕХАЙ ЛЕТЯТЬ ПО СВІТУ НАШІ ГОЛОСИ»

 
 
 
 

Програма концерту

 
 
 
 
 
 


 

Шановні викладачі!

Надсилаю вам ВСІ посилання, які надала Наталія Шепеленко та тезисний конспект семінару, який вона проводила. Попередня розмова щодо проведення циклу семінарських занять у наступному навчальному році відбулася. Сподіваюся, що все у нас вийде. Усі, хто бажає, можуть долучитися до її групи у ФБ, стати відвідувачем телеграм каналу та інстаграму . Зверніть увагу, що саме там вона виставляє афіші, дати тренінгів тощо.
Нагадую, що всіх Вас чекаю на нашій зустрічі 08.06.2023 року (акцентую вашу увагу, що це четвер).
 
З повагою, Ніна Георгіївна Лагутіна.
 
Асоціація викладачів з вокалу
https://t.me/+dH8223fFxcRiNzAy
Телеграм канал Наталії Шепеленко
https://t.me/shepelenkoprovocal
Профіль Наталії Шепеленко в інстаграм
https://www.instagram.com/p/CjRBKYTD4hq/?igshid=MmJiY2I4NDBkZg==
Робоча сторінка Наталії Шепеленко у фейсбуці
https://www.facebook.com/profile.php?id=100035392671763

 


 

Шановні викладачі!

Вітаю нас усіх з відкриттям YouTube-каналу Харківського обласного навчально-методичного центру підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів (ОНМЦПК)!

 
Знаю, що ви всі продовжуєте роботу зі своїми учнями і берете участь у різних конкурсах, в різних країнах, тому хочу запропонувати вам зробити on-line концерт вокальної музики до Дня захисту дітей (це 1 червня цього року). Я вважаю, що в цьому концерті можуть бути представлені не тільки сольні номери академічного, народного і естрадного співу, а також виступи дуетів та ансамблів, якщо це добре зроблений запис. Якість номерів дуже важлива, тому що сайт нашого Центру дивляться викладачі, батьки, інші зацікавлені відвідувачі нашого сайту зі ВСІЄЇ України та з-за кордону.
 
Прошу всіх, хто бажає взяти участь у цьому заході надіслати мені ваші відео на пошту onmcpk@online.ua або 7654nina@gmail.com до 15 травня, щоб у нас залишився час на перегляд і створення програми концерту. Обов’язково в ТЕМІ листа писати ЛАГУТІНІЙ
 
Чекаю на ваші відео і сподіваюсь, що концерт відбудеться яскравий, різноманітний за жанрами і виконавцями і дуже сподобається всім глядачам.
 
У повідомленні мають бути такі відомості: прізвище, ім’я учня, прізвище ім’я концертмейстера (якщо він є на відео), прізвища, імена учасників ансамблю, прізвище ім’я викладача, назва виконуваного твору, мистецька школа, контактний номер телефону для зв’язку.
 
З повагою, методист ОНМЦПК Лагутіна Ніна Георгіївна, з питаннями телефонуйте мені на Вайбер або Ватсап або Самоваровій Т.М. за телефоном 095 140 70 31.

 


Шановні колеги!

Запрошую вас підписатися на офіційні сторінки Інни ФРАНЦЕСКЕВИЧ

Творча група на фейсбуці:  https://www.facebook.com/groups/571876683592692/

Сторінка на фейсбуці: https://www.facebook.com/ivfmusic/

Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCJDOtsbO71sEfim8x2hhVEQ

Instagram: https://instagram.com/frantseskevich?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Сайт: https://innafrantseskevich.com/

Імейл: inna.frantseskevich@gmail.com

Телефон для зв’язку в телеграмі або вайбері: +380992472161

 


 

2020-2021 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

Семінар викладачів класу сольного співу

 

24 вересня 2020

24 вересня 2020 року в приміщенні ОНМЦПК відбувся он лайн семінар викладачів класу сольного співу мистецьких шкіл Харківської області з презентації підручника доцента Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського Дрожжиної Наталії Володимирівни Читати далі →

 


 

2019-2020 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

Шановні колеги!

 

До вашої уваги представлені збірки канонів, з якими ви мали можливість ознайомитися під час семінарського заняття в Дитячій хоровій школі.

Від вашого імені висловлюю щиру вдячність директору школи Портному В.А. за підготовку матеріалів.

 


 

Є.Поплянова. Навчальний посібник.

Уроки пана Канона.

 

* * *

 

Є.Поплянова. Ноти.

Ігрові канони на уроках музики.

 

* * *

 

В.Середа. Навчальний посібник по сольфеджіо

для ДМШ та музичних училищ

КАНОНИ

 


 

ОРІЄНТОВНА ТЕМАТИКА  РЕФЕРАТІВ
для самостійної роботи слухачів курсів підвищення кваліфікації
для викладачів класу сольного співу шкіл естетичного виховання
м. Харкова та Харківської області.

 


 

Навчально-методична література з вокалу

 


 

Шановні колеги!

 

Від вашого імені висловлюю щиру подяку Фарафоновій І.К., викладачу-методисту ДМШ №9 ім.В.Сокальського та Портному В.А., директору Харківської хорової школи за їх особистий внесок у створення збірки вокально-хоровоих творів
“ПАНУЄ МУЗИКА НАД СВІТОМ”
(Харків, 2016)

 


 

РТИП МОРОЗОВ

 

Стулова Г. П. Развитие детского голоса в процессе обучения пению

 


 

ЗАХОДИ 2018/2019 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

 

Cемінар викладачів класу сольного та хорового співу

 

15 лютого 2019

 

  15 лютого 2019 року у приміщенні дитячої музичної школи №15 імені В.А.Моцарта відбулося семінарське заняття викладачів класу сольного та хорового співу мистецьких шкіл Харківщини за темою: «Специфіка роботи над вокальним звукоутворенням в класі хору та сольного співу».  Читати далі →

 


 

Семінар «Репертуарні можливості дитячого голосу…”

 

10 жовтня 2018

 

  10 жовтня 2018 року в приміщенні ДМШ №3 ім.М.В.Кармінського відбулося семінарське заняття для викладачів класу сольного співу мистецьких шкіл Харківської області та м. Харкова, в якому взяли участь 50 викладачів класу сольного співу. Читати далі →

 


 

Методичний семінар викладачів класу сольного співу та хору

 

27 серпня 2018

 

  27 серпня 2018 року в приміщенні Харківського музичного училища імені Б.М.Лятошинського відбувся інструктивно-методичний семінар “Серпневий тиждень” для викладачів класу сольного співу та хору мистецьких шкіл Харківської області. Читати далі →

 


 

ЗАХОДИ 2017/2018 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

 

Навчаються викладачі класу сольного та хорового співу

 

08 лютого 2018

 

  07 лютого 2018 року відбулися семінарські заняття викладачів класу сольного та хорового співу мистецьких шкіл Харківської області та міста Харкова, в якому взяли участь 52 викладачі.

Читати далі →

 


 

Семінарське заняття викладачів класу сольного співу

03 листопада 2017

 

  1 листопада у приміщенні дитячої музичної школи №3 ім.М.В.Кармінського відбулося семінарське заняття викладачів класу сольного співу мистецьких шкіл Харківщини.

Читати далі →


 

Викладачі естрадного співу опановують проблеми розвитку дитячого голосу

 

23 жовтня 2017

 

18 жовтня у приміщенні дитячої музичної школи №10 Центром проведено семінар-практикум для викладачів класу естрадного співу мистецьких шкіл Харківської області та м. Харкова.

Читати далі →


 

Третій день Вересневого тижня

 

06 вересня 2017

 

  Сьогодні в приміщенні Харківського музичного училища імені Б.М.Лятошинського відбувся інструктивно-методичний семінар викладачів хорового класу та сольного співу Харківщини.

Читати далі →

 


 

ЗАХОДИ 2016/2017 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

 

  Цикл занять для викладачів класу сольного співу

 

16 грудня 2016

 

img_8615  14 грудня 2016 року завершився цикл занять та майстер-класів для викладачів класу сольного співу шкіл естетичного виховання Харківської області та м. Харкова за темою «Специфіка формування співацьких навичок учнів»Читати далі →

 


 

Актуальні проблеми академічної освіти юного вокаліста

 

23 листопада 2016

 

img_1604  23 листопада в приміщенні дитячої музичної школи №3 ім. М.В. Кармінського відбулося друге семінарське заняття викладачів класу сольного співу шкіл естетичного виховання Харківської області та м. Харкова з циклу «Актуальні проблеми академічної освіти вокаліста», який проводить Гребенюк Наталія Євгенівна, професор Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського.  Читати далі →

 


 

Продовжуємо вивчати аспекти академічної освіти

юного вокаліста

 

26 жовтня 2016

 

img_1418  26 жовтня поточного року в приміщенні дитячої музичної школи №3 ім. М. Кармінського розпочався цикл семінарських занять для викладачів класу сольного співу шкіл естетичного виховання Харківської області та м. Харкова. Читати далі →